Aktualności Forum Graffiti Publicystyka Teleport
[#1] Animacja
Szukam animacji z latajacym motylkiem, zajmuje to ponad 200MB
Może ktoś pomoże
[#2] Re: Animacja

@dez3, post #1

A proszę Cię bardzo :)
Extradisiae by BNS



YouTube

Enjoy ;)
[#3] Re: Animacja

@Sir_Lucas, post #2

Wielkie dzięki !!
Pamiętam, że ACA1220, którą podkręciłem do 40MHz dawała radę;)
[#4] Re: Animacja

@dez3, post #3

Ja nie uruchamiałem jej na niczym innym oprócz 060. Pamiętam, że puszczałem ją na big screenie na jednym z AmiParty :)
[#5] Re: Animacja

@Sir_Lucas, post #4

only amiga makes it possible
[#6] Re: Animacja

@Sir_Lucas, post #2

Jak się to odpalało bo u mnie zawsze był czarny ekran a tylko muzyczka leciała i na UAE i na real Ami? Na 060 ktoś dał radę?

Ostatnia aktualizacja: 15.09.2015 01:40:26 przez pong777
[#7] Re: Animacja

@pong777, post #6

właśnie uruchomiłem na ACA1221 17MHz/64MB
klikam plik *.exe
[#8] Re: Animacja

@dez3, post #1

Motylki Ci w głowie ? Zakochales sie dez ? Nawet nie probuj bo stracimy fachowca ...
[#9] Re: Animacja

@Sir_Lucas, post #2

Łał :) bardzo ładna animacja, zupełnie nie wiedziałem wcześniej o jej istnieniu :)
[#10] Re: Animacja

@Sir_Lucas, post #2

200 MB?! I to jest niby na Amigę? Jakaś kpina boks

Ostatnia aktualizacja: 15.09.2015 09:44:23 przez snajper
[#11] Re: Animacja

@pong777, post #6

Na real Ami, zapewne brakuje Ci chip-u, może bez s-s pójdzie ?
[#12] Re: Animacja

@pong777, post #6

właśnie sprawdziłem - działa z Blizzardem 1260OK
[#13] Re: Animacja

@dez3, post #12

Skoro jesteśmy już w temacie animacji to sprawdź jeszcze te:

Dataworld by Infect

Intel Outside by Snuskis & Agamemnon

KGS 4 by Amiga Raytracing Society
[#14] Re: Animacja

@pong777, post #6

Z WB ekran na moment robi się czarny i wraca do WB.
Z konsoli się odpala ale czarny ekran na full screen. Muzyczka leci. Dysk czyta obrazu brak.
[#15] Re: Animacja

@pong777, post #14

A co pokazuje SnoopDos?
[#16] Re: Animacja

@pong777, post #14

Demo to sprytny skrypt, który odpala dźwięk przez play16 oraz animację yafa przez yp. Weź uruchom yp osobno i sprawdź czy działa. Animacja używa pakera xpk fast oraz bitmapy w trybie chunky. Można łatwo przerobić ją na plannar i użyć szybszych pakerów, wszak miejsca nie brakuje, a wymagania sprzętowe zelżeją.
[#17] Re: Animacja

@cholok, post #16

Uruchomienie osobno da komunikat "File is corrupt". Już to sprawdzałem. Dlatego jest ciemny ekran.
[#18] Re: Animacja

@Sir_Lucas, post #15

Uruchomiłem. Wygląda na problem pod OS3.9.
Zainstalowałem BetterWB. Wyrzuciłem (dzięki za radę Dez3 :) ) biblioteki od 060 i 040 z LIBSów. Odpaliło się :)
Ciutkę rwie ale trzeba dorzucić stery od FastATA i powinno być ok. Ew skorygować MaxTransfer bo asekuracyjnie mam dość niski.

Z ciekawości skonwertowałem sobie do MPEG-2 trailer filmu Warcraft z YT. Ciekawi mnie jak sobie z nim poradzi DVPlayer pod AOS4.1 na PPC.


Ostatnia aktualizacja: 16.11.2015 16:33:43 przez pong777
Na stronie SCENA.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem