Aktualności Forum Graffiti Publicystyka Teleport
  kategoria: Party
[#1] RetroKomp / LE 2015 - autostop :)
Mamy 1 lub 2 wolne miejsca w aucie na party.
Wyjazd z wielkopolski (Wolsztyn) w piątek (koło południa), powrót w niedzielę.


Jeśli ktoś również szuka współtowarzyszy do auto-podróży, niechaj wrzuca info w tym wątku.

Ostatnia aktualizacja: 18.09.2015 09:24:02 przez slay
[#2] Re: RetroKomp / LOAD ERROR - autostop :)

@slay, post #1

Prawdopodobnie będę jechał samochodem (kombi - jakby ktoś chciał zabrać jakiś sprzęt).
Możliwe trasy to:
Białystok->Łomża->Nidzica->Olsztynek->Ostróda->Elbląg->Gdańsk
Białystok->Łomża->Szczytno->Olsztynek->Ostróda->Elbląg->Gdańsk
Białystok->Łomża->Szczytno->Olsztyn->Ostróda->Elbląg->Gdańsk
od biedy
Białystok->Zambrów->Ostrów Maz.->Ostrołęka->Nidzica->Olsztynek->Elbląg->Gdańsk
Białystok->Zambrów->Ostrów Maz.->Przasnysz->Mława->Nidzica->Olsztynek->Elbląg->Gdańsk

Wyjazd Białystok, piątek 8-9 rano
Powrót Gdańsk, niedziela między 12-17
[#3] Re: RetroKomp / LE 2015 - autostop :)

@slay, post #1

To i ja się przepnę tutaj:

2 miejsca ze Śląska (Katowice lub okolice) w piątek około 7:00 do Gdańska, powrót w niedzielę po południu. Około 100 zł na osobę przy 4 podróżujących. Wszystkie miejsca przy oknie!
[#4] Re: RetroKomp / LE 2015 - autostop :)

@slay, post #1

Ja jadę w czwartek 15-go bardzo wcześnie rano (4:00 jak dam radę zwlec się z wyra). Muszę być wcześniej i wiem, że słaby to termin dla większości i na dodatek na tę chwilę mam do zaoferowania 1 miejsce tylko w jedną stronę do Gdańska.

Moooooże ktoś zechce skorzystać. Za przejazd nic nie kasuję, bo i tak bym jechał, a jadę ze Stargardu Szczecińskiego drogą nr 20 do samego Gdańska (see Google maps for details). Mogę trasę lekko zmodyfikować, zjechać paręnaście kilometrów etc.

Będę miał sporo swoich gratów, więc ewentualny śmiałek nie może liczyć, że zabiorę go razem z 5 Amigami z monitorem.

Słaba to oferta, chyba najgorsza jaka tu się przewinęła, ale jest
[#5] Re: RetroKomp / LE 2015 - autostop :)

@slay, post #1

Ja właśnie kupiłem bilety na PolskiegoBusa:

Tam (Piątek)
Katowice, 0:50 -> Gdańsk, 9:50

Z powrotem (Niedziela)
Gdańsk, 12:00 -> Katowice 21:00
[#6] Re: RetroKomp / LE 2015 - autostop :)

@AceMan, post #5

A nie ma opcji zwrotu biletu? Wiem ze czasem tak jest za małą opłatą manipulacyjną.
[#7] Re: RetroKomp / LE 2015 - autostop :)

@codi, post #6

Opcja dostępna na stronie polskiegobusu
[#8] Re: RetroKomp / LE 2015 - autostop :)

@codi, post #6

Można zwrócić najpóźniej 3h przed odjazdem. Potrącają bodajże 5 zł.
[#9] Re: RetroKomp / LE 2015 - autostop :)

@AceMan, post #8

Jak ktoś jedzie z Warszawa<--->Gdańsk to na Polskimbusie jest promocja na bilety które zakupimy 28 dni wcześniej wychodzi 10 PLN. 27-14 dni wcześniej 15 PLN.....
Po te za dyche trzeba się spieszyć bo termin na 16.10 upływa dziś
[#10] Re: RetroKomp / LE 2015 - autostop :)

@slay, post #1

Decrunchtrain w składzie jokov, grxmrx, vino wyrusza planowo z Wroca Głównej w piątek o 9:55, przyjazd do Gdańska 16:17 wg rozkładu jazdy. Być może do składu dołączy Blashemer z atarowskiej sceny ośmiobitowej. Info o rezerwacji miejsc proszę na priv ;)
[#11] Re: RetroKomp / LE 2015 - autostop :)

@ViN0, post #10

U nas nadal 2 miejsca wolne w aucie:

Trasa: Wolsztyn - Poznań - Gniezno - Bydgoszcz - Gdańsk

Wyjazd piątek 9-10
Powrót niedziela: 13-14
[#12] Re: RetroKomp / LE 2015 - autostop :)

@Fei, post #3

Czy jeszcze jest miejsce?
[#13] Re: RetroKomp / LE 2015 - autostop :)

@slay, post #1

Samochód się delikatnie na mnie wypiął (mechanik się nim zajmuje).

Czy ktoś wyrusza może w sobotę z Olsztyna awtokarem czy jakim innym środkiem. Bo ja chyba 07:30 z Olsztyna autokarem dojadę do Gdańska.
Na stronie SCENA.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem