Aktualności Forum Graffiti Publicystyka Teleport
  kategoria: Dema
[#1] Dema pod 68k z RTG i Ahi
Jak w temacie. Kto kojarzy jakieś dema które korzystają z RTG i najlepiej AHI ? Są takie wogóle? Postawiłem sobie dziś Amithlona na starym pc i coś bym potestował ;)
[#2] Re: Dema pod 68k z RTG i Ahi

@twardy, post #1

Może ten wątek Cię zainteresuje - zerknij tutaj.
[#3] Re: Dema pod 68k z RTG i Ahi

@twardy, post #1

Może coś od Elude, ale pamiętaj że nie masz już rozdzielczości o wymiarach PAL320 256, i obraz będzie wyświetlany na wyższych, mi wyświetlał obraz na ekranie w 2 razy, jedno pod drugim :)
[#4] Re: Dema pod 68k z RTG i Ahi

@twardy, post #1

link

Tylko może być problem z audio, bo AHI odpala chyba po wykryciu MOS/OS4.
[#5] Re: Dema pod 68k z RTG i Ahi

@Risc, post #3

A nie można stworzyć tak niskiej rozdzialki w Picasso pod Amithlonem?
[#6] Re: Dema pod 68k z RTG i Ahi

@Norbert, post #5

Mnie się nie udało,może słabo próbowałem.
[#7] Re: Dema pod 68k z RTG i Ahi

@Risc, post #3

Na Eludwych demach mozna zapodac parametry -double -ahi. Wtedy dzialaja na 640x480.
Te parametry jesli dobrze pamietam nie dzialaja na wszystkicj ich produkcjach ale mozna przetestowac. Kiero by musial sie wypowiedziec.
[#8] Re: Dema pod 68k z RTG i Ahi

@Phibrizzo, post #7

Z demami Elude mam problem na A4000 z 060 i gfx, pod dosem na AGA dźwięk odgrywa się OK,a na gfx już rzęzi i jest cicho. Co to może być?
[#9] Re: Dema pod 68k z RTG i Ahi

@twardy, post #1

Chętnie bym pooglądał jakieś demka tylko co na 030 + Piccolo SD64 ruszy?
[#10] Re: Dema pod 68k z RTG i Ahi

@Phibrizzo, post #7

OK, ściągnąłem z ADA wszystko pod GFX. Powalczę jeszcze z konfiguracją Amithlona i dam znać jak to wygląda,
Dzieki za tip co do dem Elude.
[#11] Re: Dema pod 68k z RTG i Ahi

@Risc, post #8

A ja mam drobny problem z demami Elude na MorphOS-ie 3.9 na Powerbooku G4. O ile przy domyślnym uruchomieniu dema odpalają się w okienku i wszystko jest OK, tak przy wymuszeniu pełnego ekranu (- double -wide), pojawiają się już jakieś przekłamania graficzne w ich demach. Da się coś z tym zrobić?
Na stronie SCENA.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem