Aktualności Forum Graffiti Publicystyka Teleport
  kategoria: Muzyka
[#1] Fajne covery/remixy jakie słyszeliście?
Hej,

Podzielicie się jakie covery/remixy scenowych produkcji Was zachwycają.

Dwa przykłady ode mnie:

1. Popular Demo - Wayfinder/Mike May:
fr-025: the.popular.demo by farbrausch (oryginał)
fr-025 - The Popular Demo on ukulele by Dennis Ranke

2. Turbo Imploder 4.0 - Paul van der Valk:
Turbo Imploder 4.0 (oryginał)
Turbo Imploder v4 remix/master by Joachip (mp3)
[#2] Re: Fajne covery/remixy jakie słyszeliście?

@Sokok, post #1

Czasami wracam do tej chyba dosyć rozpowszechnionej ale naprawdę ciekawej i obszernej playlisty a jeszcze jakieś 2 tygodnie temu to namiętnie słuchałem zwłaszcza tych ciepłych elektronicznych wersji (bo są też chłodne, rockowe) Kliknij z całą mocą

Ostatnia aktualizacja: 09.02.2016 10:22:41 przez Walti
[#3] Re: Fajne covery/remixy jakie słyszeliście?

@Walti, post #2

O, dzięki. Obczaję sobie. Jest to może gdzieś w wersji audio?
[#4] Re: Fajne covery/remixy jakie słyszeliście?

@Sokok, post #3

Tia, dwie z części są u mnie na dysku. Nie wiem czy są gdzieś pliki bezpośrednio do ściągania, ja po prostu jak mi się coś podoba to odpalam Free youtube downloadera.

Edycja:

wiem, autor wspomniał że jego kolekcja jest ułożona przez niego i wziął ścieżki z
http://www.amigaremix.com
więc pojedyncze stamtąd się uda ściągać

Ostatnia aktualizacja: 09.02.2016 10:53:41 przez Walti
[#5] Re: Fajne covery/remixy jakie słyszeliście?

@Sokok, post #1

Szkoda, że większość remiksów to zazwyczaj kawałki z gier. No i najczęściej brzmią jak utwory z syntezatorów z pierwszej połowy lat 90. To już wolę oryginalne moduły :)

A tu kilka przykładów na tak:

Enigma Gun

Garbage Collection

Enigma
Na stronie SCENA.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem