Aktualności Forum Graffiti Publicystyka Teleport
  kategoria: Muzyka
[#1] Gdzie szukać modułów z ACS cover cd ?
Witam.

Poszukuję moich modułów które kiedyś wysłałem do ACS. Wiem ,że ukazały się na płycie w dziale w którym były prezentowane prace czytelników.
Było to w którymś z numerów z 2001 roku.
Znalazłem w internecie obrazy płyt ,ale niestety wcześniejsze a nie te z 2001 roku.

Pomoże ktoś ?
[#2] Re: Gdzie szukać modułów z ACS cover cd ?

@JAM, post #1

pod jakim nikiem szukac ?
[#3] Re: Gdzie szukać modułów z ACS cover cd ?

@Norbert, post #2

Nie jestem pewien na 100% ale powinno to być JAM , DJ JAM albo coś w tym stylu .. chyba , że mnie fantazja poniosła i zmieniłem nazwę :) Nie pamiętam nawet ile tych modułów było ... (pewnie między 1 a 5).
[#4] Re: Gdzie szukać modułów z ACS cover cd ?

@JAM, post #1

Może tu: http://cd.textfiles.com/amigaacs/


a to sorry 2001...

Ostatnia aktualizacja: 20.03.2016 12:24:22 przez groovebox
[#5] Re: Gdzie szukać modułów z ACS cover cd ?

@groovebox, post #4

No właśnie ... wszędzie są tylko dostępne te starsze płyty .. nie ma z ostatniego roku.

Zresztą ja nawet nie chciałbym pobierać całych obrazów tych płyt. Liczyłem, że ktoś kto ma te płyty po prostu by zobaczył czy są tam te moduły i mi je podesłał albo udostępnił gdzieś. Nie było tego aż tak dużo żeby trzeba się tam przekopywać przez nie wiadomo ile plików.

Nie pamiętam tylko czy to było w katalogach z imieniem i nazwiskiem przesyłającego czy jakoś inaczej...

Wiem , że coś ukazało się na tam na 100% bo miałem kiedyś tą płytę ... niestety nie ma po nich dziś śladu a chciałem sobie to dorzucić do mojej kolekcji na modarchive.

Także jakby ktoś , coś znalazł to byłoby super.
[#6] Re: Gdzie szukać modułów z ACS cover cd ?

@JAM, post #5

Czyżby to?
https://dl.dropboxusercontent.com/u/24540152/ct/JAM.ZIP

Jeśli trafiłem, należy się szklaneczka Bushmillsa (może być blended) :P
[#7] Re: Gdzie szukać modułów z ACS cover cd ?

@slay, post #6

Właśnie tego szukałem !

Dzięki wielkie ... a z tym bushmillsem to ja nie wiem ... bo to Panie, drogie rzeczy są ...
Na stronie SCENA.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem