Aktualności Forum Graffiti Publicystyka Teleport
  kategoria: Dema
[#1] Cyberia by Bomb&Scoopex
Czy jest jakiś sposób, żeby odpalić demo Cyberia na 040? Instalki WHDLoad nie ma...
[#2] Re: Cyberia by Bomb&Scoopex

@PopoCop, post #1

Hej. Biblioteki do mmu od thora tutaj nie pomogą?
[#3] Re: Cyberia by Bomb&Scoopex

@Mikrobi, post #2

A co te biblioteki "polepszają"?
[#4] Re: Cyberia by Bomb&Scoopex

@PopoCop, post #1

Zacząlbym od wyłączenia CACHE.
Spróbuj bez setpatch i biblioteki 68040.library.
[#5] Re: Cyberia by Bomb&Scoopex

@PopoCop, post #3

Mają coś a`la oxypatcher do podmieniania instrukcji emulowanych na 040 i ogólnie wykorzystują mmu do pilnowania pamięci w systemie, ale nie wiem czy cokolwiek tu pomogą,
bo demko jak rozumiem wiesza się po kliknięciu?
pozdr
[#6] Re: Cyberia by Bomb&Scoopex

@PopoCop, post #1

Z tym demem zawsze są chyba problemy i należy do tej grupy dem która działa tylko na sprzęcie kodera :).
W tym wątku dawno temu baderman pisał że się dało uruchomić na o40. Coś mi świta że na bllizardziePPc z o40/40mhz poszło gdy korzystałem z takiego programiku TUDE albo z fixaga. Niestety najczęściej wieszało się po paru pierwszych efektach. Teraz gdy oglądałem je na o30/28 mhz poszło w całości .
Niestety same efekty wyświetlały się tak jakby nie było synchronizacji z muzyką, to znaczy muzyka się skończyła a efekty jeszcze się wyświetlały.
Ale może faktycznie spróbuj odpalić to demo bez 68040.library.
Jest jeszcze jedna możliwość, po samym Assembly 1996 poszła już wersja poprawiona tego dema ale niestety gdzieś zaginęła w tłumie.
Widzę że masz Appolo z o40 więc raczej sporo dem powinno ci działać bez najmniejszych problemów.
[#7] Re: Cyberia by Bomb&Scoopex

@jimiche, post #6

Widzę że masz Appolo z o40 więc raczej sporo dem powinno ci działać bez najmniejszych problemów.

I faktycznie sporo działa, ale są wyjątki typu Cyberia, która jest optymalizowana na Blizzarda 1230/50 :)
Baderman poza tym, że oglądał demo na 040, za dużo nie napisał.
Zajrzałem na Aminet, demo występuje 2 razy, ale jest to ta sama wersja. Łatek do dema nie widzę.

Spróbuję dziś uruchomić demo bez setpatcha.
[#8] Re: Cyberia by Bomb&Scoopex

@PopoCop, post #7

Najprostsze metody są często najlepsze - bez setpatcha demo działa. Z drugiej strony po
jednym obejrzeniu znika z mojego HDD, bo jest wyjątkowo brzydkie.
[#9] Re: Cyberia by Bomb&Scoopex

@PopoCop, post #8

A nie mowilem/pisalem
[#10] Re: Cyberia by Bomb&Scoopex

@Norbert, post #9

Po obejrzeniu na yt podobnie wczoraj pomyślałem, ale demo to demo...
Na stronie SCENA.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem