Aktualności Forum Graffiti Publicystyka Teleport
  kategoria: Party
[#1] QBParty Sulysap Węgry 13-15 maj
Czy ktośz Was jedzie na QBParty w tym tygodniu?
[#2] Re: QBParty Sulysap Węgry 13-15 maj

@Creonix, post #1

Nawet nie tak daleko z Bielska-Białej mam :D
http://2016.qbparty.hu/en/

Jedzie ktoś w sobotę i wraca w niedzielę?

Ostatnia aktualizacja: 11.05.2016 16:17:32 przez Vato
[#3] Re: QBParty Sulysap Węgry 13-15 maj

@Vato, post #2

ja chcę i mogę tylko jechać ale jeśli sam to tylko w czwartek autobusem plus noc na dworcu. Innego dojazdu brak

Moge w piątek w sobotę pewnie też (pewnie bo uważam że lepiej w pt ale niech będzie). Jeśli mnie podrzucisz to jadę. Do bielska tylko musiałbym dojechać albo gdzieś tam w twoje okolic przez które jechałbyś.

Powrót po rozdaniu nagród jako że mam entry w compo.
[#4] Re: QBParty Sulysap Węgry 13-15 maj

@Vato, post #2

Zorientowałem się później że forma zadania pytania wskazuje jednoznacznie że to ty sam szukasz transportu :)

Jak ktoś się wybiera i może jeszcze kogoś zabrać to szybciorem tu pisać, bardzo przehoruję brak uczestnictwa w tym QB Party tym bardziej, że moja produkcja będzie
[#5] Re: QBParty Sulysap Węgry 13-15 maj

@Creonix, post #4

Po prostu przejechałbym się przy okazji, dorzucając do paliwa itp. OK
jednak że nie mogę w piątek to się nie nastawiam że się uda.

Ostatnia aktualizacja: 11.05.2016 20:40:12 przez Vato
[#6] Re: QBParty Sulysap Węgry 13-15 maj

@Vato, post #5

jeśli ktoś będzie się wybierał (ale już tak "na bank") to proszę o info na priv
[#7] Re: QBParty Sulysap Węgry 13-15 maj

@Vato, post #5

niestety autokar był dziisaj o 11, nie zdążyłbym za późno się za to wzialem bylem nieprzygotowany itd. Fuck. Ale na Aroka jade!
[#8] Re: QBParty Sulysap Węgry 13-15 maj

@Creonix, post #7

jesli ktos mnie jutro zabierze to chętnie pojadę jeszcze! Inaczej będę raczej zły, że ominę to party.
[#9] Re: QBParty Sulysap Węgry 13-15 maj

@Creonix, post #8

Dla chętnych stream z party http://www.scenesat.com/video/1/1
Jak na razie sygnał wprost ze screena.

Polecam, jutro muzyczne kompo, osobiście wystawiłem MODa, będą pewnie jeszcze jakieś inne polskie entries
[#10] Re: QBParty Sulysap Węgry 13-15 maj

@Creonix, post #9

Coś się dziejeeee http://www.scenesat.com/video/1/1
:D



Ostatnia aktualizacja: 14.05.2016 00:28:20 przez Vato
[#11] Re: QBParty Sulysap Węgry 13-15 maj

@Vato, post #10

żałuję niemożności bycia na party na żywo ale oglądałem stream i mam nadzieję że to party zostanie mi na zawsze w pamięci (z wielu sympatycznych powodów) :)) Było super
Na stronie SCENA.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem