Aktualności Forum Graffiti Publicystyka Teleport
  kategoria: Party
[#31] Re: Riverwash 2016

@argasek, post #1

Party, Party i po Party. A szkodza :(
Bo naprawde bylo super.
Kolejny raz Organizatorzy dali rade. Tak trzymac Panowie i mam nadzieje ze zobaczymy sie ponownie za rok :)
[#32] Re: Riverwash 2016

@Phibrizzo, post #31

Świetne Party! Szkoda, że tak szybko się skończyło. Organizatorzy jak zawsze pierwsza klasa!
No i nie jestem już demoscenową dziewicą. Oklaski się pojawiły, a więc wstydu nie było ;)
Do zobaczenia za rok!


Kilka zdjęć i kawałek koncertu Pinokia i Yerzmieya:
https://goo.gl/photos/Tce8rcjJZwPMrEHX7


P.S.
Gratki Phibrizzo :)

Ostatnia aktualizacja: 04.09.2016 21:57:14 przez Tomarkus
[#33] Re: Riverwash 2016

@Tomarkus, post #32

Sa juz wyniki.

A tutaj do sciagniecia amigowy plik uruchomieniowy, crazy demko z przedostatniego miejsca, niejakiego ślonzoka - Pogromcy Ignorów z PPA - Radiator

Bardzo fajna impreza tak w ogole :)


Ostatnia aktualizacja: 05.09.2016 12:43:00 przez sordan
[#34] Re: Riverwash 2016

@sordan, post #33

Nie przedostatniego, tylko trzeciego! :)
Muszę zobaczyć na prawdziwym sprzęcie, tylko z siecią coś mi nie działało ostatnio...
[#35] Re: Riverwash 2016

@madman15, post #34

Kochani! Jestem tak niewyspany po imprezie, że jedyne co mogę napisać w tej chwili to wielkie: dzię-ku-ję! Byliście wspaniali. 89 produkcji (w tym na naszą ukochaną Amigę!), 170 uczestników, 2 zajebiste koncerty, 2 świetne prelekcje, śpiewy, tańce i wir zabawy. Do zobaczenia za rok!

Ostatnia aktualizacja: 05.09.2016 14:07:48 przez argasek
[#36] Re: Riverwash 2016

@argasek, post #35

szajse.... nie mogłem być z przyczyn osobistych.
nagrano demontaż? nagrano występ Cahira?

CHCEM zobaczyć :)
[#37] Re: Riverwash 2016

@WojT_GL, post #36

Tak, Kya rejestrowała wszystkie ważne wydarzenia. Jeśli nie padły jej karty, wszystko będzie - dajcie Jej czas się wyspać i ogarnąć :D

Tak było:

[#38] Re: Riverwash 2016

@Phibrizzo, post #31

Też dziękuję wszystkim przybyłym za imprezę. Wielkie dzięki dla Phibrizzo za pomoc przy demontażu sprzętu po imprezie :)
[#39] Re: Riverwash 2016

@argasek, post #35

Sofa scenerzy czekają na udostępnienie produkcji z imprezy .
[#40] Re: Riverwash 2016

@Krashan, post #39

Nie zapominamy i o nich ;), powinny znaleźć się wkrótce na scene.org.
[#41] Re: Riverwash 2016

@argasek, post #40

Fajnie było spotkać sporo ludzi, w tym nawet niektórych starych weteranów sceny. :) Dziękuję współuczestnikom za fajną atmosferę!

Ze swojej strony zapraszam do posłuchania mojego utworu z party - link

Być może nie jest to utwór, który nadaje się na compo, ale kto wie - może w domu się komuś spodoba. :)

Osobiście czekam na wielką paczkę (albo wielkie paczki) stuffu z party.

Może niebawem przygotuję zipa z kilkoma fotkami, które zrobiłem na trzeci dzień (przez dwa pierwsze nie chciało mi się wyciągać aparatu). :)

Ostatnia aktualizacja: 05.09.2016 15:48:08 przez XTD
[#42] Re: Riverwash 2016

@argasek, post #40

[#43] Re: Riverwash 2016

@Creonix, post #42

Creonix: na FTP scene.org nie ma jeszcze całego stuffu (brakuje wild/animation i slow), dlatego napisałem: damy znać. :)
[#44] Re: Riverwash 2016

@sordan, post #33

Imprezka rewelacyjna! Ludzie zajebiści! Produkcje kosmiczne!

A tu kilka moich fot :)


Ostatnia aktualizacja: 05.09.2016 17:13:29 przez Vato
[#45] Re: Riverwash 2016

@Creonix, post #42

masz bana na rw 17 za tego linka ;)
[#46] Re: Riverwash 2016

@jokov, post #45

oczywiscie jaja sobie robię :) - fajna impreza wyszła, dzieki dla org. i wszytkich obecnych za dobrà zabawę.
[#47] Re: Riverwash 2016

@Vato, post #44

Vato: świetne foty! Czy będziemy mogli sobie trochę podkraść na stronę WWW Riverwasha 2017? :)
[#48] Re: Riverwash 2016

@argasek, post #47

Proszę brać ile chcecie szeroki uśmiech

Ostatnia aktualizacja: 05.09.2016 18:00:50 przez Vato
[#49] Re: Riverwash 2016

@jokov, post #45

masz bana na rw 17 za tego linka ;)


Wiedziałem że tak będzie

Creonix: na FTP scene.org nie ma jeszcze całego stuffu (brakuje wild/animation i slow), dlatego napisałem: damy znać. :)


Nie pisałeś że damy znać tylko że produkcje powinny się wkrótce pojawić. A już są to kolega może se poogladać gfx i zapoznać się z pozostałym stuffsem;) Krashan nie pytał o wild tylko o produkcje (w ogóle) (evil laugh)
[#50] Re: Riverwash 2016

@Creonix, post #49

Dziękuję za wykład z języka polskiego, udowodniłeś swoją wyższość (tylko że nie; serio, nie jest trudno o pomyłki językowe, gdy przez 3 doby ciężko haruje się na party śpiąc po kilka godzin dziennie). Ja z kolei mógłbym zrobić mini-wykład nt. teorii mnogości i zawierania się zbiorów, obawiam się jednak, że więcej zrozumiałby z niego mój kwiatek w doniczce. Aha, jeżeli będziemy potrzebowali w przyszłości rzecznika prasowego, człowieka od PRu albo korektora, to wiesz, damy znać. W obecnej chwili jest nam on całkowicie zbędny.
[#51] Re: Riverwash 2016

@WojT_GL, post #36

Wszystko jest nagrane i w dobrych rękach. Cierpliwości.

Dzięki za miłe słowa. Już myślimy nad przyszłym rokiem! Jeśli macie zdjęcia to wrzucajcie.

Ostatnia aktualizacja: 06.09.2016 07:56:49 przez Fei
[#52] Re: Riverwash 2016

@Fei, post #51

Party było: wyśmienite, wyśmienite, wyśmienite! :)

Pozostaje podziękować każdemu z osobna i wszystkim razem. Wypas!
[#53] Re: Riverwash 2016

@Vato, post #44

Alt, nie Vato i Vato, nie Alt. Dobre!

Czekam na plakietki "Baderman, nie Flops" i "Flops, nie Baderman" :D
[#54] Re: Riverwash 2016

@baderman, post #52

Choć na party byłem tylko kilkanaście godzin, to bawiłem się świetnie i imprezę uważam za udaną. Fajna miejscówka i atmosfera, super było spotkać się i pogadać z tymi widywanymi częściej, jak i znajomymi sprzed wielu lat (Madbart, stary QŃu!:)

Organizatorom gratulacje i podziękowania za zorganizowanie dobrego party OK
[#55] Re: Riverwash 2016

@sachy, post #54

Sachy: ogromnie nam miło! Szkoda, że mogliśmy pogawędzić w spokoju dopiero w niedzielę nad ranem. Tak tylko gwoli przypomnienia, żeby nie uciekło - koniecznie spiknij mnie z Waszymi technicznymi na RK/LE :)
[#56] Re: Riverwash 2016

@argasek, post #55

Właśnie skończyliśmy wrzucać produkcje z kategorii Slow oraz Wild/Animation!
Są już dostępne do pobrania na scene.org.
[#57] Re: Riverwash 2016

@argasek, post #55

Hej Argasek, sprzwdź PM :)
[#58] Re: Riverwash 2016

@argasek, post #56

Ciekaw jestem pikseli, na razie 2/3 antyvir wywala mi po ściągnięciu... Poczekam na Artcity
[#59] Re: Riverwash 2016

@Koyot1222, post #58

http://www.xtd.evil.pl/download/riverwash2016_trzeci_dzien.zip
Fotki z trzeciego dnia (przez dwa poprzednie zapomniałem w ogóle wyjąć aparat)

Ostatnia aktualizacja: 06.09.2016 18:31:07 przez XTD
[#60] Re: Riverwash 2016

@Koyot1222, post #58

są na demozoo
szału nie było
Na stronie SCENA.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem