Aktualności Forum Graffiti Publicystyka Teleport
  kategoria: Muzyka
[#1] Płyta audio z muzyką scenowców!

Płyta będzie dodatkiem do magazynu RETROKOMP. 8 muzyków scenowych x 2 utwory = 16 utworów w różnorodnym stylu.
[#2] Re: Płyta audio z muzyką scenowców!

W odpowiedzi na #1

Premierowe kawałki, czy odgrzewane kotlety ?
[#3] Re: Płyta audio z muzyką scenowców!

W odpowiedzi na #2

„Proszę pana, ja jestem umysł ścisły. Mnie się podobają melodie, które już raz słyszałem. Po prostu. No... To... Poprzez... No reminiscencję. No jakże może podobać mi się piosenka, którą pierwszy raz słyszę.”
[#4] Re: Płyta audio z muzyką scenowców!

W odpowiedzi na #2

W większości są to nowe utwory z ostatnich lat.
[#5] Re: Płyta audio z muzyką scenowców!

W odpowiedzi na #1

OK brawo!
[#6] Re: Płyta audio z muzyką scenowców!

W odpowiedzi na #3

[#7] Re: Płyta audio z muzyką scenowców!

W odpowiedzi na #1

Rozumiem, że płytę (a raczej materiał) będzie można również pobrać za darmo?
[#8] Re: Płyta audio z muzyką scenowców!

W odpowiedzi na #7

Prenumeratorzy RetroKompa otrzymają tą płytę Audio CD w prezencie! Warto zatem prenumerować!
[#9] Re: Płyta audio z muzyką scenowców!

W odpowiedzi na #8

Wiem, czytałem na stronie.

Chodzi mi o to, że autorzy zgodzili się na wykorzystanie swoich utworów za darmo, więc spodziewam się, że będą one udostępnione dla wszystkich. Oczywiście po jakimś czasie.
[#10] Re: Płyta audio z muzyką scenowców!

W odpowiedzi na #9

W sumie nie mam pojęcia, szczerze. Na te pytania mógłby pewnie odpowiedzieć LIV - pomysłodawca całej akcji i człowiek, który zebrał cały materiał. Autor strony retrowibracje.pl
Na stronie SCENA.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem