Aktualności Forum Graffiti Publicystyka Teleport
  kategoria: Muzyka
[#1] Nowa płyta XTD - "Closer" - skończona
Tak jest, w końcu mi się udało! Właśnie ukończyłem ostatni utwór. Będzie ich jednak "tylko" 14, zamiast planowanych 15 (dwa wyleciały, jeden doszedł). Te, których nie będzie na płycie, będą dostępne na stronie jak tylko zostaną kiedyś skończone.

http://www.xtd.evil.pl/?sel=closer

Utwory jeszcze nie są dostępne do pobrania, ponieważ wymagają pewnych zabiegów estetycznych (manicure, pedicure itp). :)

Postanowiłem, jeżeli czas pozwoli (i gotówka), że zrobię limitowaną edycję na fizycznych nośnikach CD audio, które będzie można nabyć na party Load Error. Firmę, w której zrobię CD-ki już znalazłem. Mam nadzieję, że znajdą się chętni na zakup fizycznego nośnika.

Oczywiście nadal można mnie wspierać na stronie przez PayPala (a niedługo również przez DotPaya) - za każde wsparcie serdecznie dziękuję (pozwoli mi to utrzymać serwer i widzieć nieco więcej sensu w zarywaniu nocy; również tą metodą będzie mozna nabyć płytę na fizycznym nośniku niebawem - nie zapomnę wówczas też o tych, którzy wsparli mnie przed wypuszczeniem płyty).

Dla wszystkich materiał będzie dostępny zapewne po Load Error (niezależnie czy uda mi się zdążyć z płytą czy nie) w postaci mp3.

Mam nadzieję, że płyta się spodoba.

PS. Nowy temat założyłem, ponieważ w starym nie mogłem zmienić tytułu postu (tam nadal jest, że materiał jest ukończony w 80%). Autorzy powinni jednak móc edytować tematy swoich postów.

Ostatnia aktualizacja: 28.09.2017 12:28:47 przez XTD
[#2] Re: Nowa płyta XTD - "Closer" - skończona

@XTD, post #1

PPS. Jeżeli ktoś jest chętny na krążek na Load Error, to proszę o informację, żebym zarezerwował. Będzie dostępnych tylko kilkanaście sztuk (pierwsza, bardzo mała, limitowana edycja).
[#3] Re: Nowa płyta XTD - "Closer" - skończona

@XTD, post #2

Biore jedna.

Autograf odrazu poprosze.
[#4] Re: Nowa płyta XTD - "Closer" - skończona

@XTD, post #2

Również poproszę i też z autografem :)
[#5] Re: Nowa płyta XTD - "Closer" - skończona

@XTD, post #2

Dla mnie proszę też jedna z autografem.
[#6] Re: Nowa płyta XTD - "Closer" - skończona

@sand, post #5

Ok, proszę się do mnie zgłosić na Load Error. Jeżeli nie będzie takiej możliwości (np. jeżeli ktoś się nie wybiera) - informację o dodatkowych płytach podam osobno na forum po party. Przed party i tak nie będzie jeszcze płyt, bo potrzebuję ok. 2 tygodnie na ich dopracowanie, wypalenie w wybranej firmie itd. Z rezerwacją chodzi o to, że wystawię płyty na stoisku na party a te zarezerwowane będę trzymał przy sobie.
[#7] Re: Nowa płyta XTD - "Closer" - skończona

@XTD, post #6

Również rezerwuję jedną z autografem, odbiorę osobiście.
[#8] Re: Nowa płyta XTD - "Closer" - skończona

@XTD, post #6

Weź mi też jedną zarezerwuj, odbiorę na RKLE.
[#9] Re: Nowa płyta XTD - "Closer" - skończona

@XTD, post #2

Mnie taz dorzuć do listy
[#10] Re: Nowa płyta XTD - "Closer" - skończona

@XTD, post #1

Ja też z wielką chęcią nabędę jeden egzemplarz, o ile będę w stanie się pojawić na party. Będę twardo do tego dążył :)
[#11] Re: Nowa płyta XTD - "Closer" - skończona

@NeckUno1, post #10

Ciężka i niewdzięczna robota z tym dopieszczaniem materiału na płytę.
Myślę, że potem już będę wypuszczał pojedyncze utwory - mniej będzie to zżerało energii.
Ale za to nikt nie powie, że po latach zrobiłem np. jeden kawałek. :) 14 to więcej, niż początkowo planowałem.

Ostatnia aktualizacja: 30.09.2017 19:51:57 przez XTD
[#12] Re: Nowa płyta XTD - "Closer" - skończona

@XTD, post #11

Ok, płyta w produkcji, będzie na Load Error (chyba, że nastąpi jakiś kataklizm).

Na stronce dodałem dodatkowo DotPaya (wygodniejszy sposób na dotacje) a niedługo (ale po premierze na LE) będzie można też tym sposobem kupić płytę. Nie zapomnę też o tych, którzy do tej pory przekazali dotacje, za co dziękuję (i co z pewnością pomogło w decyzji o produkcji płyt fizycznych).

PS. Nadal nie mogę zlokalizować adresata jednej z wyższych dotacji - adres e-mail był błędny, login nie do namierzenia itd. Może się ta osoba ujawni, bo nie byłem w stanie nawet wysłać zaproszenia do strefy specjalnej.

PPS. Na party będę na miejscu i polecam tym, którzy chcą nabyć płytę z autografem (o co niektórzy proszą), żeby zrobili to odnajdując mnie na party (będę miał przy sobie trochę egzemplarzy). Ewentualnie można podejść z płytą zakupioną na stoisku. Jednak osoby dotujące proszę o skontaktowanie się ze mną na party osobiście zanim dokonają zakupu. :)
[#13] Re: Nowa płyta XTD - "Closer" - skończona

@XTD, post #12

Ja również biorę jedną autografem co do wsparcia tak jak pisałem w emailu będą to raczej male kwoty ale wpłacane co miesiąc :)
[#14] Re: Nowa płyta XTD - "Closer" - skończona

@francdt, post #13

Wszyscy, którzy wspierają i odnajdą mnie na party (nie będę się chował, więc nie będzie to trudne ;), proszeni są o odnalezienie mnie. :)
[#15] Re: Nowa płyta XTD - "Closer" - skończona

@XTD, post #14



:)

Gotowa na Load Error 2017.
[#16] Re: Nowa płyta XTD - "Closer" - skończona

@XTD, post #15

OK polecam! mialem sposobnosc zetknac sie juz z tym materialem i smialo moge polecic wszystkim :)
[#17] Re: Nowa płyta XTD - "Closer" - skończona

@juen, post #16

No napisz jak miałeś okazję zetknąć się. Nie wstydź się. :)
[#18] Re: Nowa płyta XTD - "Closer" - skończona

@juen, post #16

A cóż może CDLabel mieć wspólnego z najnowszą płytą XTD?
[#19] Re: Nowa płyta XTD - "Closer" - skończona

@XTD, post #1

[#20] Re: Nowa płyta XTD - "Closer" - skończona

@XTD, post #19

Będę obecny na "Giełdzie" w Warszawie, czyli... http://savethefloppy.com/2017/10/15/pociag-do-gieldy-bajtka.html

Pierwsza partia płyt rozeszła się na party Load Error ale już jest w przygotowaniu kolejna partia i jeżeli ktoś jest chętny - proszę się zgłosić na "Giełdzie"!

Osoby spoza Warszawy, które są zainteresowane płytą i których nie będzie ani na "Giełdzie" ani na SillyVenture, mogą pisać na adres xtd@xtd.evil.pl. Postaram się ogarnąć również wysyłkę.

Dziękuję wszystkim za wsparcie i dobre słowa. Przyjemnego słuchania!

Mam nadzieję, że ogólnie zmotywujecie mnie do coraz częstszego tworzenia - czy to poprzez zakup płyty, czy też wsparcie lub choćby miłym słowem. Dopóki się Wam podoba - dopóty postaram się być twórczy. Na tyle, na ile potrafię. :)
[#21] Re: Nowa płyta XTD - "Closer" - skończona

@XTD, post #20

No mam nadzieję że XTD będzie wydawał teraz częściej :)
Super płyta i fajnie że wyrobiłeś się z czterema kanałami na compo :)
[#22] Re: Nowa płyta XTD - "Closer" - skończona

@XTD, post #20

Powiem tylko, ze plyta super! Polecam szczerze.
[#23] Re: Nowa płyta XTD - "Closer" - skończona

@twardy, post #22

Ok, ponieważ parę osób już się zgłosiło, rozpoczynam zbieranie chętnych na wysyłkę płyty (tak, żeby pójść na pocztę raz, a porządnie). Info przez e-mail (xtd@xtd.evil.pl).
[#24] Re: Nowa płyta XTD - "Closer" - skończona

@twardy, post #22

Podpisuję się. Bardzo udana!!!! XTD, mistrz.
[#25] Re: Nowa płyta XTD - "Closer" - skończona

@aMifan, post #24

Trochę spóźnione podziękowania za miłe słowa ale dziękuję. :)

Ostatnie sztuki płyty wiszą sobie na Allegro jeszcze przez parę dni. Potem resztka na SillyVenture i więcej fizycznych nośników nie będzie. :)
[#26] Re: Nowa płyta XTD - "Closer" - skończona

@XTD, post #25

No, to teraz Extend kupi sobie dom na Teneryfie, i nie będzie następnej płyty :(
[#27] Re: Nowa płyta XTD - "Closer" - skończona

@Ralpheeck, post #26

eXTenD sobie teraz kupi sprzęt i będzie nagrywał jeszcze lepsze numery niż dotąd.
Na stronie SCENA.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem