Aktualności Forum Graffiti Publicystyka Teleport
[#1] Ma ktoś lub mógłby ktoś wyrypać moduł z dema?
Może taki wątek by sie przydał.

Szukam soundtracku do Wielbłąda /Lamers. Sam autor niestety nie ma tego modułu. Ma ktoś? Jak to rypnąć stamtąd?
Jest tu jakis Timo Vehmaa?
[#2] Re: Ma ktoś lub mógłby ktoś wyrypać moduł z dema?

@Ralpheeck, post #1

A więc tak - udało mi się. Droga była ciężka.

1. Najpierw znalazłem jakieś dwa rippery na PC - nic nie znalazły w pliku exe dema.
2. Potem znalazłem podobno najlepszy ripper na Amigę - nawet się nie odpalił pod emulatorem (Amiga Rulez!).
3. Następnie przejrzałem wszystkie moje stare źródła - ponieważ nie miałem w zwyczaju nazywać ich sensownie, musiałem domyśleć się po wielkości jak może się nazywać źródło do "Wielbłąda".
4. Teraz musiałem przypomnieć sobie, dzięki instrukcji (Amos help), jak się zgrywa banki (uprzednio odszukując w kodzie prawidłowy numer banku, w którym umieszczony był moduł).
5. Uruchomiłem mój program Module Info, o którym pamiętałem, że rozpoznaje amosowe banki. I faktycznie rozpoznał. :)
6. Po przepuszczeniu pliku przez Module Info otrzymałem wynikowo moduł, do którego link wysłałem na priva. :)

Pozdro!
Lamesoft :)
[#3] Re: Ma ktoś lub mógłby ktoś wyrypać moduł z dema?

@Ralpheeck, post #1

Coś słabo szukałeś.
Oto link
http://janeway.exotica.org.uk/release.php?id=84231
[#4] Re: Ma ktoś lub mógłby ktoś wyrypać moduł z dema?

@Norbert, post #3

No żesz... :)
Założyłem, że jak nie ma to nie ma. I tyle się męczyłem a tu jest. :)
[#5] Re: Ma ktoś lub mógłby ktoś wyrypać moduł z dema?

@XTD, post #4

Dodany w maju, a ja już od dłuższego czasu szukałem. Najmocniej przepraszam.
Doceniam tród :)
[#6] Re: Ma ktoś lub mógłby ktoś wyrypać moduł z dema?

@XTD, post #4

Kreatywność jest domeną ludzi inteligentnych
[#7] Re: Ma ktoś lub mógłby ktoś wyrypać moduł z dema?

@Ralpheeck, post #5

TUTAJ tez są te moduły. Kiedy były dodane, nie wiem.

Następnym razem pisz na forum. Znajdziemy szeroki uśmiech
[#8] Re: Ma ktoś lub mógłby ktoś wyrypać moduł z dema?

@Norbert, post #7

Ale za to Ralpheeck dostał wersję zupełnie inną, roboczą, robioną doczegoś innego i niedostępną na tych serwisach. :)
Na stronie SCENA.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem