Aktualności Forum Graffiti Publicystyka Teleport
[#1] XTD - profil na FB
Na "starość" stwierdziłem, że może zrobię stronę na FB. W końcu nawet chomik sąsiada pewnie ma profil na FB, więc jak mus to mus:

https://www.facebook.com/XTDLMS/

Z góry przepraszam jeżeli prowadzę ją źle albo jeżeli czegoś tam brak. :) Człowiek się uczy całe życie różnych bajerów a na koniec okazuje się, że z głupim FB sobie nie radzi tak, jak 10-letnie dzieci. :P

Dobre rady mile widziane.

Ostatnia aktualizacja: 27.10.2017 19:07:09 przez XTD
[#2] Re: XTD - profil na FB

@XTD, post #1

Fejs zbok to zło
[#3] Re: XTD - profil na FB

@KM, post #2

Tylko usenet!
[#4] Re: XTD - profil na FB

@XTD, post #1

No no... Xtd na fejsie.
Planujesz tam mieć coś innego niż na stronie? Pytam, bo rzadko korzystam z fb.
[#5] Re: XTD - profil na FB

@Ralpheeck, post #4

może wstawi co aktualnie je, tego na stronie nie uświadczysz...

a fb jest z tego znany

Ostatnia aktualizacja: 27.10.2017 23:25:47 przez zmiennik
[#6] Re: XTD - profil na FB

@KM, post #2

Fejs zbok to zło


Tak samo jak alkohol. Wystarczy umieć korzystać "z głową"
[#7] Re: XTD - profil na FB

@Ralpheeck, post #4

Nie planuję wstawiać czegoś, czego nie ma na stronie. FB to dla mnie dodatek a nie główna strona. I nie, nie będę wstawiał zdjęcia tego, co jem. Chyba, że będzie to bażant nadziewany przepiórkami. :)
[#8] Re: XTD - profil na FB

@XTD, post #7

Super. Pamietam strone Xtd jeszcze z czasów Powiedz Boo :)
Jeżeli chcesz sie podzielic nad czym pracujesz, dodawać wykopaliska (byłoby super mieć Twoje dbm'y, lamesofty i wylistowane wszystkie prace ok, racja ) To na pewno bede czesto wpadał.

Ostatnia aktualizacja: 28.10.2017 21:37:46 przez Ralpheeck
[#9] Re: XTD - profil na FB

@Ralpheeck, post #8

Z dniem dzisiejszym, z przyczyn zależnych od Facebooka i niemal niezależnych ode mnie, konto na Facebooku nie będzie aktualizowane.

Po nowe informacje zapraszam na stronę www.xtdmusic.eu (alias: www.xtd.evil.pl).

Niebawem postaram się stworzyć tam coś w rodzaju prywatnej sekcji z newsami.


Ostatnia aktualizacja: 26.05.2019 01:05:36 przez XTD
[#10] Re: XTD - profil na FB

@XTD, post #9

Ja nie mam konta na FB instagramie i innych gownach
I jestem szczesliwszy
Jeszcze tv wyrzucic z domu i calkiem ok
...hm ale do czego wtedy swoja Amige podepne
[#11] Re: XTD - profil na FB

@HOŁDYS, post #10

Zrezygnuj z kablówki i wyrejestruj odbiornik, TV się przyda do kompów i konsol OK
[#12] Re: XTD - profil na FB

@HOŁDYS, post #10

Ja podobnie.

Pozdrowienia!!
[#13] Re: XTD - profil na FB

@XTD, post #9

No, to niestety za długo ten profil na FB nie podziałał. Taka już cecha profili na stronach firmy z modelem biznesowym opartym na kłamstwie i ichnim widzimisię. ;) Co swoja zwyczajna strona www to swoja. Przynajmniej ładnie wygląda i sensownie poukładana, przejrzyście można po niej się poruszać. Archiwum modułów to bardzo dobry pomysł, już dawno temu je pobrałem. :)
[#14] Re: XTD - profil na FB

@XTD, post #9

Ale co się właściwie stało? Skasowali Ci stronę?
[#15] Re: XTD - profil na FB

@Jazzcat, post #14

A, tak to już jest - Facebook stwierdził, że konto musi zawierać wszystkie dane, ja stwierdziłem, że nie musi. Ich portal, więc...

Na mojej stronie www.xtdmusic.eu wprowadziłem dział "News".

Dla tych, którzy mają hasło do modułów (tajne hasło to "Amy" ;) ) będą widoczne również komentarze do newsów. Możliwość komentowania, jako że nie prowadzę rejestracji i ciężko byłoby mi walczyć ze spamem, pozostawiłem jedynie osobom, które mnie wspierali i wspierają (oraz dla tych, którzy dopiero postanowią postawić mi piwo). :)

f*** fb. :)
[#16] Re: XTD - profil na FB

@XTD, post #15

f*** fb. :)
OK
Na MySpace założyłem konto (muzyczne) i system wygenerował mi dane: kobieta, lat 87 (odpisali, że to jest losowe i nie można tego zmienić).

Ostatnia aktualizacja: 28.05.2019 18:58:02 przez Adinfo
[#17] Re: XTD - profil na FB

@Adinfo, post #16

Ha, ha- dobre
[#18] Re: XTD - profil na FB

@XTD, post #15

Przesluchalem shadow i deep diving ..mile dla ucha takie melancholijne ,czuc w nich starego Extenda z magow i zinow
Na stronie SCENA.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem