Aktualności Forum Graffiti Publicystyka Teleport
[#1] ftp Amigowe Scenowe
Witam mam pytanie czy istnieją jeszcze jakieś ftp ze stuffem scenowym obecnie posiadam zgrane na dysk twardy takie ftp-y jak :

- AMIGASCNE.ORG
- ARNOLD
- C64.RULEZ.ORG
- GRANDIS.NU
- MODLAND.ORG
- PADUA.ORG
- SCS-TRC.ORG
- AMINET
- ZIMMERS.NET
- SCENE.ORG
oraz całą zawartość strony www. amigamega.com

czy coś jeszcze zostało do zmirrorowania :) jeśli tak proszę o linki najlepiej gdyby można było pobierać poprzez TotalCommandera :)

jest jeszcze sporo na bombjack.org ale ściągać mogę jedynie poprzez www co jest pracochłonne ale powoli robię i ten mirror chyba że ktoś ma jakiś pomysł jak zassać wszystko :D
[#2] Re: ftp Amigowe Scenowe

@francdt, post #1

Zainteresuj się Teleport Pro, jak wiesz jakie archiwa się tam znajdują - możesz zawęzić pobieranie do samych
plików z danym rozszerzeniem i liczbę linków w głąb serwisu i nie będziesz się już męczył pobieraniem z www.
[#3] Re: ftp Amigowe Scenowe

@Raybeez, post #2

niestety albo strona jest zabezpieczona lub coś źle zaznaczam w programie ale nie mogę tym programem wyciągnąć pdf-ów ze strony www.bombjack.org
[#4] Re: ftp Amigowe Scenowe

@francdt, post #3

podbijam temat może ktoś coś polecić w tym temacie ftp-ów lub innych baz z plikami do retro może coś uszło mojej wiedzy
[#5] Re: ftp Amigowe Scenowe

@francdt, post #4

[#6] Re: ftp Amigowe Scenowe

@waldiamiga, post #5

to mam zgrane całe :) napisałem w 1 poscie co mam zgrane na dysk twardy napisz czy coś jeszcze jest godnego uwagi aby zarchiwizować
[#7] Re: ftp Amigowe Scenowe

@francdt, post #6

Nio to może... link
Na stronie SCENA.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem