Aktualności Forum Graffiti Publicystyka Teleport
[#1] The Electric Tramps (TET)
Wczoraj spotkałem kumpla po latach z czasów studenckich. Człowiek z zadowoleniem mi oznajmił że znalazł się kiedyś tutajze swoimi dwoma utworami. Po chwili rozmowy okazało się że robili w grupie - patrz tytuł - magazyn dyskowy, chyba ze dwa wydania mieli. Ktoś widział, słyszał o takim czymś:)?
[#2] Re: The Electric Tramps (TET)

@fazior, post #1

Nie słyszałem o takim magazynie dyskowym. Czy Twój kumpel ma gdzieś jeszcze te wydania? Wrzucimy na Fat Magnus
[#3] Re: The Electric Tramps (TET)

@MarX, post #2

MarX, nie ma niestety, te jego utworki były właśnie w tym magazynie, ktoś musiał to gdzieś wygrzebać i wrzucić na amp. Fat Magnusa przeszukałem na wstępie:).




Ostatnia aktualizacja: 21.03.2018 07:57:13 przez fazior
[#4] Re: The Electric Tramps (TET)

@fazior, post #1

Jeden z tych modułów nosi nazwę brujeria.theme i tak nazywał się pewnie ten magazyn. Kojarzę nawet, że był jakiś numer na ktorymś cd z warezem. Popatrzę w wolnym czasie.
[#5] Re: The Electric Tramps (TET)

@exolon, post #4

Tak jest, poszukałem trochę i znalazłem historię TET we wstępniaku do Izviestii 9 - który to zresztą wstępniak dość obficie cytuje MarX na Fat Magnusie. Były 3 numery Brujerii, tylko skąd je wygrzebać:)?
[#6] Re: The Electric Tramps (TET)

@fazior, post #5

Rzeczywiście, fajnie by było je skądś wykopać
[wyróżniony] [#7] Re: The Electric Tramps (TET)

@MarX, post #6

Przypadkiem przeglądając jakieś płyty,znalazłem plik o nazwie "Bujeria3". No i przypomniałem sobie o tym wątku.
To pewno trzeci numer tego magazynu. Tylko jest spakowany XPK i nie wiem jak go rozpakować na dyskietkę.
link
Jak ktoś to rozpakuje to poproszę o wersję adf szeroki uśmiech
[#8] Re: The Electric Tramps (TET)

@exolon, post #7

Plik jest spakowany SuperDuperem (nagłówek FORM SDDDXPKF), pomogło Google i strona Leszcza.

Brujeria #3 DMS

Dzięki exolon!
[#9] Re: The Electric Tramps (TET)

@exolon, post #7

Dzięki.
[#10] Re: The Electric Tramps (TET)

@forge, post #8

Dzięki również, dodam wolną chwilą do FatMagnus :)
[#11] Re: The Electric Tramps (TET)

@MarX, post #10

Dzięki!, Musze to wszystko odnaleźć, bo to mój głos był na początku oznamiający: "Tu brujeria"
[#12] Re: The Electric Tramps (TET)

@apacz, post #11

Gorzej. Pamięć już nie ta, wokalnie musiałem udzielić się w którymś z poprzednich numerów. w tym pisałem kod i jakieś teksty i zdaje się główną grafikę w Realu albo Maxon Cinemie. To strasznie żenujące czytać coś takiego po dwudziestu kilku latach, ale jak ktoś ma numery #1 i #2 (nie pamiętam żeby było więcej) to poproszę
[#13] Re: The Electric Tramps (TET)

@apacz, post #12

Ja również bym poprosił o pozostałe numery. Daj spokój z zażenowaniem, fajne czasy były. A ten kolega mój to mafin, na pierwszej stronie wstępniaka wymieniony.

Ostatnia aktualizacja: 16.01.2019 08:06:11 przez fazior
[#14] Re: The Electric Tramps (TET)

@apacz, post #12

Fajnie się czytało tego zina, klimat lat 90tych pełną gębą. Jak masz gdzieś swoje rendery w Realu czy Maxon Cinema to wrzuć, chętnie zobaczę. No i numery #1 i #2.
[#15] Re: The Electric Tramps (TET)

@jubi, post #14

Dzięki za słowa otuchy, Będę szukać!
Na stronie SCENA.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem