Aktualności Forum Graffiti Publicystyka Teleport
[#1] Najlepsze amigowe dema roku...
Właśnie skończyłem czytać i oglądać podsumowania z czterech ubiegłych lat.
Bardzo podobały mi się te artykuły, szczególne komentarze z ubiegłego roku trzech osób.
Chciałbym się zapytać czy jest szansa że powstanie publicystyka na poprzednie/wcześniejsze lata?
[#2] Re: Najlepsze amigowe dema roku...

@Gżegżółka, post #1

[#3] Re: Najlepsze amigowe dema roku...

@Gżegżółka, post #1

Właśnie skończyłem czytać i oglądać podsumowania z czterech ubiegłych lat.
Bardzo podobały mi się te artykuły, szczególne komentarze z ubiegłego roku trzech osób.
Chciałbym się zapytać czy jest szansa że powstanie publicystyka na poprzednie/wcześniejsze lata?


Dzięki za dobre słowo. Niewykluczone, że przygotujemy również podsumowania z lat wcześniejszych niż 2014, ale nie możemy obiecać kiedy to nastąpi (na pewno nie szybciej niż "za dwa tygodnie").

Ostatnia aktualizacja: 02.08.2018 22:50:18 przez slay
Na stronie SCENA.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem