Aktualności Forum Graffiti Publicystyka Teleport
[#1] Program do przeszukiwania tych samych sampli w kolekcji mod?
Czy jest jakieś narzędzie, które przeszukiwałoby kolekcję mod pod względem powtórzeń?
Chodziłoby mi o znalezieńie tych samych modów ale o innych wielkościach, lub modów z tymi samymi samplami. Macie jakies pomysły?
Mam program do szukania duplikatów plików, ale jak ma inną wielkość to już nie działa :(
[#2] Re: Program do przeszukiwania tych samych sampli w kolekcji mod?

@Ralpheeck, post #1

Hmmm... jak moduł może być taki sam i mieć różną wielkość? Jedyne o co może chodzić to spakowanie PP lub XPK... Program do wyszukiwania duplikatów poza tym można skonfigurować żeby szukał 2 plików mających nie tylko tą samą wielkość ale i np. nazwę (lub jej część), datę stworzenia itd. Może spróbuj pójść tym tropem.
[#3] Re: Program do przeszukiwania tych samych sampli w kolekcji mod?

@mccnex, post #2

W programie do duplikatów raczej nie przeszukuje się podobnych pojedynczych wartości. To musiałoby byc czyms w rodzaju programu wyłapującemu podobne frazy lub zdania w pracach naukowych na uczelniach.
A co do różnych wartości, zauważyłem że zrippowane mody często maja nieco inne wielkości niż oryginały. Nie wiem czemu tak jest, bo czasami jest różnica tylko w nazwach sampli lub ich brak, ale program traktuje to jako odmienny plik.
[#4] Re: Program do przeszukiwania tych samych sampli w kolekcji mod?

@Ralpheeck, post #1

A ja mam takie pytanko troszkę z innej beczki
Gdzie mogę znaleźć moduły do pobrania takie że by działały w protracker ?
Najlepiej jakąś kolekcję albo coś
[#5] Re: Program do przeszukiwania tych samych sampli w kolekcji mod?

@Ralpheeck, post #3

Zależy od programu - tu wyguglana strona z takim softem:

https://www.geckoandfly.com/26586/efficient-duplicate-files-finder/

tak na szybko, zobacz to:



---

PS. Zakładam, że chcesz dokonać tego czynu na pececie oczywiście

Ostatnia aktualizacja: 14.07.2019 01:30:13 przez mccnex
[#6] Re: Program do przeszukiwania tych samych sampli w kolekcji mod?

@Kulamario, post #4

[#7] Re: Program do przeszukiwania tych samych sampli w kolekcji mod?

@snajper, post #6

Extra dzięki za linki
Na stronie SCENA.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem