Aktualności Forum Graffiti Publicystyka Teleport
[#1] kontakt z autorem Anty Atari song
Panowie,
Szukam kontaktu z panem który skomponował Anty Atari song
Vulture.



Może jest tu na forum albo ktoś ma do niego namiary....

Chcielibyśmy wykorzystać ten utwór lub fragmenty/sample w grze Aminer gdyż ponieważ będzie tam specjalny tryb Atari w którym kopie się tylko węgiel... :)
No i potrzebujemy pogadać na ten temat.
[#2] Re: kontakt z autorem Anty Atari song

@softiron, post #1

Jak się nie znajdzie to zawsze można zrobić remiks :)
[#3] Re: kontakt z autorem Anty Atari song

@softiron, post #1

Chcielibyśmy wykorzystać ten utwór lub fragmenty/sample w grze Aminer gdyż ponieważ będzie tam specjalny tryb Atari w którym kopie się tylko węgiel... :)

Genialny pomysł. Gratuluję inwencji! OK

Ostatnia aktualizacja: 07.08.2019 12:24:24 przez Hexmage960
[#4] Re: kontakt z autorem Anty Atari song

@Hexmage960, post #3

Dodam tylko że ten tryb już jest dostępny w grze od czasów RK18, póki co bez muzyki. ;)

A tak na marginesie - myślę, że jeśli się nie znajdzie to utworu użyjemy i gość i tak wyląduje w creditsach i damy notkę niżej że jeśli to czyta to niech się do nas zgłosi. Najwyżej się jakoś z nim po fakcie ugadamy.

No ale poczekajmy z tym trochę, może ktoś ze scenodinozaurów ma z nim kontakt i się podzieli.
[#5] Re: kontakt z autorem Anty Atari song

@softiron, post #1

Możesz spróbować napisać do MichaelSofta, który był z Vulture'em w grupie, być może nadal ma kontakt ze swoim kolegą. Tu jego profil na Wykopie: https://www.wykop.pl/ludzie/zjadak/

Fluffy Bears byli z Bydgoszczy, a sam Vulture z Tczewa. Choć po 30 latach może mieszkać nawet w San Escobar ;)
[#6] Re: kontakt z autorem Anty Atari song

@Jazzcat, post #5

W roku 1995 chodziłem do tej samej szkoły. Był rok wyżej. Przytargałem nawet z R.G. moją A1200 z kol. monitorem, aby obczaił najnowsze i najlepsze wtedy produkcje scenowe. Był w szoku. Dawno już nie miał nic ze sceną wspólnego. Byłem w Tczewie tydzień temu, aczkolwiek nie wiem czy jego rodzice jeszcze żyją w tym samym miejscu - mieli piekarnię. Taka ciekawostka. ;)
[#7] Re: kontakt z autorem Anty Atari song

@Deftronic/..., post #6

będę go zatem szukał gdzieś...
jakby się jeszcze komuś coś przypomniało to bardzo będziemy wdzięczni
[#8] Re: kontakt z autorem Anty Atari song

@Jazzcat, post #5

Cytując klasyka - polityka z ostatnim dni "Rzygam Tczewem" :)
Na stronie SCENA.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem