Aktualności Forum Graffiti Publicystyka Teleport
[#31] Re: Szukam Modułu

@Jazzcat, post #29

Przeszukałem, własne zbiory, zasoby IMP3 oraz CeDeki:

  • Dźwięki i Moduły

  • Mods Anthology

  • Scene Xplorer'97

  • Scene Explorer 1-2


i niczego nie znalazłem
1
[#32] Re: Szukam Modułu

@MarX, post #31

Oj, niepotrzebnie się fatygowałeś, na tamtych składankach nie ma żadnych rarytasów niestety.

No nic, może moduły po prostu nie podobały się ludziom i dlatego przepadły.
1
[#33] Re: Szukam Modułu

@Jazzcat, post #32

Magazyn Amiga CD? Magazyn Amiga Cover CD? Te płytki z Exec'a?
[wyróżniony] [#34] Re: Szukam Modułu

@Jazzcat, post #29

6
[#35] Re: Szukam Modułu

@makarsky, post #34

Miales u siebie na dyskach? Ciekawe jakie jeszcze masz tam numizmaty :)
[#36] Re: Szukam Modułu

@makarsky, post #34

No niech mnie smażona mortadela! Niewiarygodne! Dzięki wielkie.

Jak to się u Ciebie uchowało? Może masz jeszcze jakieś rarytasy z epoki i nawet o tym nie wiesz?
[#37] Re: Szukam Modułu

@Jazzcat, post #36

dokladnie, zrzuc co masz. ja mam spora baze modow razem z CRC wiec moge wylapac cos czego nigdzie nie ma
[#38] Re: Szukam Modułu

@juen, post #37

A właśnie... Jest gdzieś do pobrania baza CRC (md5/sha etc.) modułów? Bo mam płytkę z 1997 roku wypaloną przez kolegę muzyka i wszystkie nazwy są jako 8.3 bo nie ogarnął nazw.

Mając bazę mogę napisać skrypt który pozmienia nazwy by mieć w tym porządek. A kto wie, może się coś znajdzie "nowego".
1
[#39] Re: Szukam Modułu

@hrw, post #38

Wziąłem bazę z modlandu. Połowę plików mi ogarnęło. 1676 modułów zostało do ogarnięcia.
[#40] Re: Szukam Modułu

@hrw, post #38

Bo mam płytkę z 1997 roku wypaloną przez kolegę muzyka i wszystkie nazwy są jako 8.3 bo nie ogarnął nazw

A tak z ciekawosci.
Sprawdzales różne cdfilesystemy na Amidze?
Czy rzeczywiście twój kolega celowo/przypadkowo nagrał płytę tylko z nazwami 8+3 ?
[#41] Re: Szukam Modułu

@makarsky, post #34

No, no... z basem się autor nie cyndolił.
Stare czasy, kiedy w jeden kanał upychało się po kilka instrumentów :)
[#42] Re: Szukam Modułu

@Norbert, post #40

1997 to był czas kiedy wiele osób nie miało pojęcia jak przygotować dobrze materiał na płytę. I uwierz mi, ta płyta jest 8.3 i tylko 8.3 - nieważne czy sprawdzasz na Amidze z różnymi filesystemami czy pod Linuxem czy innym systemem operacyjnym.
Na stronie SCENA.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem