Aktualności Forum Graffiti Publicystyka Teleport
[#1] [moduły] Szukam jednego modulasa
Tytuł, to było coś z "***Punk***.mod" a całość, to zapętlony gitarowy riff + wokal jednego z utworów Lady Punk ale nie pamiętam, jakiego

Ktoś coś?
[#2] Re: [moduły] Szukam jednego modulasa

@_arti, post #1

Autor jest na forum. Poroś Lamesofta :)
1
[#3] Re: [moduły] Szukam jednego modulasa

@_arti, post #1

Lamesoft samplował Lady Pank conajmniej dwa razy.
Tutaj jest -10 w Rio
https://demozoo.org/music/248591/

Zrobił jeszcze jeden, z samplami do piosenki Przerwa w trasie. Nie moge znaleźć, i jeżeli to to to dawaj znać przeszukam dysk jak co.
2
[#4] Re: [moduły] Szukam jednego modulasa

@Ralpheeck, post #3

Właśnie tego szukałem. Dzięki! OK
[#5] Re: [moduły] Szukam jednego modulasa

@_arti, post #4

Te moduły nigdy nie powinny być umieszczane na żadnych stronach z modułami, bo to były wstawki do demek. Jako żart (no i kto się wtedy przejmował prawami autorskimi) to było ok, ale jak ktoś to wyciął z demka i traktuje jako moduł - to już słabo.


Ostatnia aktualizacja: 01.11.2021 11:09:39 przez XTD
[#6] Re: [moduły] Szukam jednego modulasa

@XTD, post #5

No to jak miałem to nazwać, jeśli o tym nie wiedziałem? Dla mnie to moduł
[#7] Re: [moduły] Szukam jednego modulasa

@_arti, post #6

Nie no, spoko, wiadomo o co chodzi. Nie wiem tylko po co szukać słabego samplingu, skoro wystarczy sobie odpalić Lady Pank. :)
[#8] Re: [moduły] Szukam jednego modulasa

@XTD, post #7

Na 68000 musi wystarczyć mi moduł :D
[#9] Re: [moduły] Szukam jednego modulasa

@_arti, post #8

albo
MAS MP3 PLAYER FOR COMMODORE AMIGA



Ostatnia aktualizacja: 01.11.2021 23:19:25 przez Dorian3d

Ostatnia aktualizacja: 01.11.2021 23:20:26 przez Dorian3d
Na stronie SCENA.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem