Aktualności Forum Graffiti Publicystyka Teleport
  kategoria: Muzyka
[#1] Happy
https://www.xtdmusic.eu/index.php?sel=player&song=Happy

Zdążyłem przed urodzinami i świętami skończyć coś bardziej optymistycznego. Wraz z życzeniami wszystkiego najlepszego, bogatego Retro-Mikołaja oraz Szczęśliwego Nowego Roku! :)
9
[#2] Re: Happy

@XTD, post #1

Fajne optymistyczne brzmienieszeroki uśmiech
Dzięki i wesołego świętowania ok, racjaOK
[#3] Re: Happy

@XTD, post #1

Bardz odobrze to brzmi, podoba mi się!
Thnx!
[#4] Re: Happy

@XTD, post #1

O, jaki sympatyczny kawałek. Wesoły i optymistyczny, a mimo to fajny szeroki uśmiech
[#5] Re: Happy

@XTD, post #1

Nie poznałbym że to XTD. Nagrane jak instrumentami z żywca. Co te komputery teraz potrafią....
Brzmi jak Maanam
[#6] Re: Happy

@XTD, post #1

Aż mi się przez chwilę zachciało żyć gdy posłuchałem czegoś tak optymistycznego. Ale spoko, już wszystko wróciło do normy i znów jestem zgorzkniałym Polakiem.
Jutro też sobie posłucham kilka razy, bo spodobało mi się bycie w stanie niewkurzonym przez chwilę.
[#7] Re: Happy

@XTD, post #1

Lekko Zwiewnie XTD :)

Dzięki za ten pozytywny utwór :)
[#8] Re: Happy

@XTD, post #1

Miodzio.
[#9] Re: Happy

@XTD, post #1

Fajna muza ok, racja
Na stronie SCENA.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem