Aktualności Forum Graffiti Publicystyka Teleport
  kategoria: Muzyka
[#1] Kilka kopii płyt CD z moją muzyką


Przyszła partia płyt CD - pod zamówienie. Ale ponieważ zamówiłem odrobinę więcej, a dodatkowo 3 osoby sie zapisały i nie zgłosiły, jest mały zapas.

Jeżeli ktoś jest chętny na zakup fizyznego nośnika - proszę o kontakt e-mail: xtd@xtdmusic.eu - wraz z podaniem nr telefonu kontaktowego (żebym w razie czego nie musiał czekać, aż ktoś raz na 2 tygodnie sprawdzi pocztę).

Pozdrawiam! I przypominam, że cała ta muzyka jest dostępna bez żadnych opłat w postaci mp3 na stronie www.xtdmusic.eu.
[#2] Re: Kilka kopii płyt CD z moją muzyką

@XTD, post #1

dostepne takze na allegro

https://allegro.pl/oferta/xtd-escape-full-album-jewel-box-clear-case-11672857692

z mozliwoscia zakupu z rabatem calego zestawu :)
1
Na stronie SCENA.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem