Aktualności Forum Graffiti Publicystyka Teleport
[#1] Demo Anty Atari
Hej wszystkim. Kiedyś na giełdzie komputerowej na ul. Grzybowskiej w Warszawie widziałem takie demko Anty Atari:

https://www.youtube.com/watch?v=YAiOymwtuF0

Szukałem obrazu dyskietki w adf jednak bez skutku. Czy ktoś z was miał by lub wiedział z jakiej strony to demko mogę ściągnąć?
[#2] Re: Demo Anty Atari

@klank, post #1

[#3] Re: Demo Anty Atari

@AmiClassic, post #2

Dzięki wielkie!:) Tylko jak byś mi podpowiedział, bo niestety nie orientuję się za bardzo w technicznych sprawach. Do pobrania wyskakuje mi plik (exec) jak wykonać z niego obraz w adf i nagrać na dyskietkę? Dodam że mam Amigę 1200 w domu
[#4] Re: Demo Anty Atari

@klank, post #3

Tworzysz pod emulatorem pusty, bootowalny ADF, wrzucasz plik na tego ADF'a, tworzysz startup-sequence i gotowe :)
Tu masz gotowca: link

P.S. Nagrać tego adf'a na dyskietkę można programem TSGui, GoADF, ADF-Blitz czy jakimś innym stworzonym do tego celu.

Ostatnia aktualizacja: 12.04.2022 14:56:15 przez AmiClassic
[#5] Re: Demo Anty Atari

@AmiClassic, post #4

I to się nazywa pomoc;) Dalej już ogarnę. Dzięki za wyjaśnienie!!:) Napisz mi na priva swój numer telefonu i jak masz możliwość przelewów blik na telefon to podeślę Ci piątaka na dobre piwkoszeroki uśmiech

Kilka lat przymierzałem się do tego demka by je wyszukać i posiadać na Amidze;)
[#6] Re: Demo Anty Atari

@klank, post #1

K... (kurde balans) ale klasyk. Dzięki!
Na stronie SCENA.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem