Aktualności Forum Graffiti Publicystyka Teleport
  kategoria: Party
[#1] Zaproszenie na Revision 2024
Pojawiło się całkiem fajne zaproszenie na Revision 2024. W 2:33 na lewej ścianie jest nawet AROS. Chociaż to raczej nie zwiastuje ataku demosceny na AROSa, bo to jest po prostu okładka pisma "Amiga Future" na której był AROS. Ale i tak fajnie. Warto obejrzeć cały przelot tym tunelem/korytarzem, bo jest kilka fajnych szczegółów (chociaż niebieskich motyli nie zauważyłem). W 2:46 na prawej ścianie widzę plakat na którym jest nasz forumowy znajomy i demoscenowa osobistość - Skipp/Nah-Kolor.

A wy jak tam? Atakujecie czymś Revision 2024? A może ktoś się wybiera?

Ostatnia aktualizacja: 18.02.2024 14:36:49 przez MDW
8
[#2] Re: Zaproszenie na Revision 2024

@MDW, post #1

Pojechalbym
1
[#3] Re: Zaproszenie na Revision 2024

@MDW, post #1

A zdalne też w tym roku dopuszczają?
[#4] Re: Zaproszenie na Revision 2024

@Koyot1222, post #3

Myślę, że tak. Nie wyobrażam sobie żeby nie było streamu.
Chociaż przyznam się, że ja zwykle i tak oglądam to 2-3 tygodnie po party. Spokojnie siadam którejś nocy przez TV, wtedy gdy mogę, gdy mam nastrój. Znając już wyniki puszczam sobie od ostatniego do pierwszego miejsca, najwyżej ocenione zostawiając na koniec.
[#5] Re: Zaproszenie na Revision 2024

@MDW, post #4

Koledze Koyotowi chodziło chyba o przesłanie prac konkursowych.

Ciekawe jakie mają kategorie.
[#6] Re: Zaproszenie na Revision 2024

@Hexmage960, post #5

Jest zwykle lista na stronie.
[#7] Re: Zaproszenie na Revision 2024

@Hexmage960, post #5

Aaaa tak, masz rację. OK
Niestety nie wiem. Możliwe, że bez obejścia, w postaci dopisywania kogoś obecnego na party place jako współautora, się nie obejdzie.
[#8] Re: Zaproszenie na Revision 2024

@MDW, post #1

A ruscy znowu będą czy organizatorzy dalej nie wiedzą, że trwa wojna przez nich wywołana
5
[#9] Re: Zaproszenie na Revision 2024

@movin, post #8

Po ostatniej (rok temu) akcji odpisywali "wymijająco"... "nie wiem, nie znam się, nie orientuję" i... znane w PL powiedzenie "nie straszcie.... Putinem" :( smutne
2
[#10] Re: Zaproszenie na Revision 2024

@MDW, post #7

Normalnie remote entries mogą być, tylko trzeba kupić bilet (remote ticket) za 25 eurosów.

W tym roku wystawię coś na Revision. Kawałek już mam, jeszcze ostatnie szlify i czekam na możliwość uploadu (jeszcze nie włączyli).

A nawet być może będzie pewna niespodzianka ode mnie (poniekąd).
2
Na stronie SCENA.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem