Aktualności Forum Graffiti Publicystyka Teleport
  • The demoscene - Digital Infinities - film dokumentalny o demoscenie

06.09.2016 09:23, autor: slayer
odsłon: 354, wersja PDF

Kilka dni temu pojawił się kolejny (tym razem niemiecki) film dokumentalny o demoscenie. "The demoscene - Digital Infinities" to projekt przygotowany przez Gravitation Art, w którym autorzy starają się w 90 minutach przybliżyć zjawisko demosceny. Całość podana jest w przystępny i atrakcyjny sposób.

Film (dostępny w tej chwili tylko w języku niemieckim) można obejrzeć w całości w serwisie YouTube. Czekamy na wersję z angielskimi napisami.

Jako ciekawostkę możemy też zdradzić, że w przygotowaniu jest również krótki polski dokument o demoscenie, który światło dzienne ujrzy już "za dwa tygodnie".

Na stronie SCENA.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem