Aktualności Forum Graffiti Publicystyka Teleport
[#91] Re: Poszukiwane produkcje

@mikecios, post #87

Dziękuję.
[#92] Re: Poszukiwane produkcje

@TUPCOM, post #91

Kiedys kolega dawał mi moduły na dyskietce, które można było po prostu zgrywać z dyskietki, ale sam dysk był butowalny i odtwarzał te moduły z automatu. Chyba tylko jakieś gwiazdki i tytuł wyświetlało. Pamiętam że czasami wkładałem taki dysk na wyłączonym obrazie z monitora aby tylko słuchać muzyki. Nie mogę czegoś podobnego znaleźć na aminecie. Kojarzy ktoś coś podobnego? Wydaje mi się że był to jakiś musicdisk maker, albo przerobiony czyjś musicdisk :(
[#93] Re: Poszukiwane produkcje

@Ralpheeck, post #92

Odnalazła się kolejna perełka - Sound disk grupy Luzers z 1990 roku.
Luzers Team - Sound disk
[#94] Re: Poszukiwane produkcje

@Ralpheeck, post #92

Kiedys kolega dawał mi moduły na dyskietce, które można było po prostu zgrywać z dyskietki, ale sam dysk był butowalny i odtwarzał te moduły z automatu. (...) Wydaje mi się że był to jakiś musicdisk maker, albo przerobiony czyjś musicdisk :(


...albo na dyskietce były dodatkowo katalogi s: (w którym siedziała sobie startup-sequence odpalająca playerka z argumentami oraz skrypt AmigaDOS pozwalający kontrolować który numerek ma być zagrany) oraz c: (w którym umieszczony był playerek).
[#95] Re: Poszukiwane produkcje

@exolon, post #93

Właśnie miałem zamiar o tym napisać, ale oczywiście Exolon mnie ubiegł :)

Przyznać się, kto to kisił przez 30 lat w swojej zapleśniałej, pełnej mchu piwnicy?

Niezłe wykopalisko, naprawdę jestem ciekaw jak się toto odnalazło.
[#96] Re: Poszukiwane produkcje

@Ralpheeck, post #92

Byl programik ktory zajmowal 7 kb obsugiwal powerpacker.library i nazywal sie play
Mozna bylo zrobic dysk botowalny AmigaDos 1.3 dodac add16kb i oplalic moda 485 kb na Amidze 1000
Na stronie SCENA.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem