Aktualności Forum Graffiti Publicystyka Teleport
  kategoria: Ludzie
[#31] Re: Stara scena C64 odchodzi...

@mmarcin2741, post #30

W wieku 33 lat to malo prawdopodobne
Przerost gruczolu krokowego i zwapnienie prostaty wystepuj jak juz zona nie daje ..czyli po 40stce
[#32] Re: Stara scena C64 odchodzi...

@HOŁDYS, post #31

Chłopak był sportowcem, również rożne sztuki walki trenował.
Doszło zapewne kilka razy do urazu; nie jestem medykiem,
ale mogło to miec jakiś wpływ.

Ostatnia aktualizacja: 18.07.2021 21:40:46 przez mmarcin2741
[#33] Re: Stara scena C64 odchodzi...

@MDW, post #1

Bardzo mnie poruszyła ta wiadomość. ASL był moim guru, to On wciągnął mnie w świat programowania, to On pokazał co można robić z komputerem. Też pamiętam te wieczory przy oglądaniu demek i rozbieraniu ich na czynniki pierwsze, pamiętam jak pokazywał mi swoje kody na C64, które zwalały z nóg. Chociaż nasze drogi się rozeszły wiele lat temu i jakoś nie miały okazji się skrzyżować, to strasznie mi przykro z powodu jego śmierci.

MDW, czy wiesz kiedy i gdzie będzie / był pogrzeb?

Kaiser
5
[#34] Re: Stara scena C64 odchodzi...

@MDW, post #1

[*]
[#35] Re: Stara scena C64 odchodzi...

@KaiserPhT, post #33

Niestety nie znam żadnych szczegółów odnośnie tego koszmarnego wydarzenia. Ani co do przyczyny śmierci, ani pogrzebu. Dotarła do mnie tylko informacja, że to się stało. Ze źródła stuprocentowo pewnego (Mobby).

Prawdę mówiąc miałem nawet opory przed rozgłoszeniem tego. Ale pomyślałem sobie, że to przecież nie jest tajemnica, ASL w gronie starych użytkowników C64 jest pamiętany i chyba dobrze byłoby gdyby dowiedzieli się o tym smutnym wydarzeniu.

Ale ale... To, że się tutaj pojawiłeś to też jest dla mnie spore zaskoczenie. Nie wiedziałem, że zaglądasz na PPA. Tyyyysiąc lat! Tamte czasy to jak... inne życie, nie? Z jednej strony mówi się, że to aż ćwierć wieku, a z drugiej strony wydaje mi się, że to było jeszcze dawniej. Tak około 200 lat temu.

Ostatnia aktualizacja: 19.07.2021 12:45:40 przez MDW
1
[#36] Re: Stara scena C64 odchodzi...

@MDW, post #1

[']
[#37] Re: Stara scena C64 odchodzi...

@MDW, post #35

Pewnie jak tylko spotkam Mobby'ego to się dowiem, ale niestety w ostatnim czasie go nie widuję. Szkoda mi ASL'a i jakoś nie mogę się otrząsnąć po tej wiadomości.

Na stronę i forum trafiłem zupełnie przypadkiem, a wpis dotyczący znajomej osoby mnie zaciekawił - niestety, szkoda że taki smutny.

Fajnie że natrafiłem na Ciebie, bo kontakt jakoś się urwał. Może zgadamy się na PRV?

Mi wciąż się wydaje, że to było wczoraj - a to było 25 lat temu. Nawet wieczorkiem wszedłem na youtube aby przypomnieć sobie demka NIPSON no i oczywiście PhT. Ciekawe co się dzieje z ludźmi z grupy?
1
[#38] Re: Stara scena C64 odchodzi...

@KaiserPhT, post #37

No to faktycznie trafiłeś na wiadomość... :(

Mobby i Akadem są na Facebooku, gdzieś wśród komentujących na Facebooku przeleciał mi kiedyś Dolph, na YouTube w komentarzach do dema Eiger widziałem Polo. Edge dosłownie przedwczoraj na Linked In gratulował mi (jakby było czego, hehe) 13 lat w tej samej firmie. Rico znalazłem (po imieniu i nazwisku) na YouTube. PeeR i Luk z PHT też gdzieś na retro-demoscenowych grupach na Facebooku są. Binar jest na Facebooku i nawet nie tak dawno nowe muzyki na YouTube wrzucał.
Tak więc sieciowo/cyfrowo większość jest osiągalna. A fizycznie to trudno powiedzieć gdzie są. Pewnie gdzieś na tej planecie.
Mnie można zawsze tutaj złapać tutaj przez wiadomość prywatną. Ale na tradycyjnego maila moja_ksywa(małpa)amiga.pl.
[#39] Re: Stara scena C64 odchodzi...
Brak własnych magazynów (czasy dyskowych się skończyły, papierowe też praktycznie nie istnieją w szerszej świadomości jako scentralizowane źródło newsów) powoduje, że wielu scenowców zapewne odejdzie i nikt się o tym nigdy nie dowie.


I dlatego właśnie popełniliśmy swego czasu ze Slayem ten tekst.

Niestety jak się okazuje musimy zrobić update - vide komentarz MyCyRa... :(

Oby tych update'ów było jak najmniej, a najlepiej wcale.
[#40] Re: Stara scena C64 odchodzi...

@Jazzcat, post #39

Chyba jeszcze Wierza / venus art & venture nie zyje od jakiegos czasu ..Fei (dawny Yoyo) wspominal na ktorejs imprezie %


Ostatnia aktualizacja: 20.07.2021 22:54:22 przez HOŁDYS
[#41] Re: Stara scena C64 odchodzi...

@HOŁDYS, post #40

Zapewniam Cię, że Wierza żyje i ma się dobrze
1
[#42] Re: Stara scena C64 odchodzi...

@Jazzcat, post #41

A to najebany fej..moze mu chodzilo o micronik lub Elbox wieze

Ostatnia aktualizacja: 21.07.2021 07:59:26 przez HOŁDYS
2
Na stronie SCENA.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem