Aktualności Forum Graffiti Publicystyka Teleport
Zamieścił: mailman, nadesłał: Jazzcat
Niemiecki portal 4sceners.de przygotował scenowe podsumowanie roku 2015. Traktuje on scenę całościowo i obejmuje wszystkie platformy. Za najlepsze amigowe dema mijającego roku uznano:

01. "Gagrakacka Mind Zones" Disaster Area
02. "Sushi Boyz" Ghostown
03. "Be Kool Fool" Focus Design
04. "Carbon Based" Dekadence
05. "Last Train to Danzig" Ghostown & Haujobb

Dodatkowym amigowym akcentem jest "Nagroda specjalna", która przyznano amigowej produkcji: "The Lost Pixellers Vol. 2" Ghostown.

W kategorii "Najlepszy scenowy rysunek" w dziesiątce wybranych prac znalazły się także dwie grafiki z naszego podwórka. Miejsce drugie zajął Slayer z "The Cigarette Break", a dziewiąte Darklight z amigowym rysunkiem "Autoportret znaleziony w wannie".
Na stronie SCENA.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem