Aktualności Forum Graffiti Publicystyka Teleport
Zamieścił: slay
Już za niecały tydzień startuje Revision 2017 - kolejna edycja największej demoscenowej imprezy na świecie. Tradycyjnie odbędzie się ona podczas świątecznego weekendu w niemieckim mieście Saarbrücken. Na gości - jak co roku - czeka masa atrakcji: koncerty, seminaria, ceremonia wręczenia "scenowych Oscarów", czyli nagród Meteoriks, pojedynek w kodowaniu na żywo oraz - rzecz jasna - konkursy.

Z punktu widzenia Amigowca najbardziej interesujące będą:

Tracked Music (sobota, godzina 13:00),
Oldskool Music (sobota, godzina 18:00),
Amiga Intro (sobota, godzina 23:00)
Oldskool Graphics (niedziela, godzina 17:00)

i oczywiście najważniejszy z nich - Amiga Demo Competition (niedziela, godzina 22:30).

Pełna rozpiska / timetable: https://2017.revision-party.net/events/timetable

Oficjalna invitka na party ("Evolve" Schengen Allstars).

Dla tych, którzy nie mogą / nie chcą wybrać się do Saarbrücken osobiście organizatorzy udostępniają video stream na żywo z imprezy i wszystkich konkursów. Gdy tylko pojawią się stosowne linki udostępnimy je w odpowiednim wątku na forum, gdzie będzie można na bieżąco komentować przebieg imprezy.

Osobom, które nie wiedzą czego spodziewać sie po takiej imprezie jak Revision, polecamy lekturę raportów z ubiegłorocznych edycji, które dostępne są na naszym portalu: Raport z Revision 2012, Raport z Revision 2015.


Na stronie SCENA.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem