Aktualności Forum Graffiti Publicystyka Teleport
Zamieścił: Jazzcat
Wczoraj zakończyło się party Revision 2017. W Amiga Demo Compo pokazano 9 dem, a różnice pomiędzy pierwszą trójką wyniosły tylko 17 punktów. Pierwsze miejsce wywalczyła grupa Unique z demem "Singularities", drugi był kolektyw Lemon. i The Deadliners z produkcją "Blast From The Past", a miejsce trzecie przypadło formacji Skarla z "Chapter 7".

Intro compo wygrało "Imacennical" Dekadence, drugie było "Kublai" Focus Design , a trzecie "Exolution" Nah-Kolor.

Polacy tradycyjnie przywieźli z Niemiec worek nagród. Streaming Music Compo wygrał Chaser, a drugi w Executable Music był AceMan. Natomiast trzecie miejsca wywalczyli Lovely Hanibal (w 4K Executable Graphics) oraz polski skład Aberration Creations (w PC 8K Intro). Ponadto w produkcji grupy Cocoon, która wygrała PC Demo Compo swój graficzny wkład miał Rork, w Game Compo pierwszą pozycję zdobyła gra "Xump 2" (Sega Megadrive) z muzyką Acemana, a trzecią gra "Hermes" (Nintendo 3DS) wydana przez Retroguru, do której oprawę graficzną przygotował Koyot1222.

Warte odnotowania są także polskie akcenty podczas nagród Meteoriks. W kategorii "Best Freestyle Graphics" (za grafikę "The Drowned Lullabies") nagrodę otrzymał Slayer (stając się jedynym Polakiem, któremu przyznano Meteoriks już po raz drugi), a w kategorii "Best low-end demo" statuetkę dostała atarowska grupa Agenda za demo "Unmec". Pełna lista nagrodzonych.

Produkcje z party na pouet.net
Produkcje z party na demozoo.org
Pełne wyniki z party
Zapisy konkursów na yt
Zdjęcia z party
Na stronie SCENA.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem