Aktualności Forum Graffiti Publicystyka Teleport
[#1] Najlepszy modul Ever!
Wpiszcie co slyszeliscie najlepszego kiedykolwiek

Dla mnie?

I-O Dream Driver by Scorpik
[#2] Re: Najlepszy modul Ever!

@Ralpheeck, post #1

Muzyka z napisów początkowych z Shadow of the Beast 3, ale z racji bardzo dużej ilości bardzo dobrej muzyki istniejącej na Amidze wybór nie jest łatwy.
[#3] Re: Najlepszy modul Ever!

@Ralpheeck, post #1

O najlepszym zapomnij. ;)
Ale masz tu klasyki, bardzo imo ciekawe. :)
japanese
phantasmagoria
jumping jack'son
Jak sobie jeszcze coś przypomne to dorzuce.

[#4] Re: Najlepszy modul Ever!

@Ralpheeck, post #1

A jaki waszym zdaniem jest najlepszy modul gitarowy...?

[#5] Re: Najlepszy modul Ever!

@Ralpheeck, post #4

Klorathy - island of sadness :)

[#6] Re: Najlepszy modul Ever!

@DarQo, post #5

Najlepszy gitarowy? Mi się podobało GameOver z ORK`a i z Shadow of the Beast2.
Co do moda.Był taki jeden... tylko jak się zwal... niech no ja sobie przypomnę,.. powstał chyba w 1992 roku i podbił listy..... oj skleroza. Jutro znajdę to ci powiem.

(no mam to na końcu języka no ...)
[#7] Re: Najlepszy modul Ever!

@TJindy, post #6

Moduł z doktorMArio :D

[#8] Re: Najlepszy modul Ever!

@Ralpheeck, post #4

Posłuchaj na Pauli przez pamięć CHIP modka - GuitarSlinger.

[#9] Re: Najlepszy modul Ever!

@Ralpheeck, post #1

hmmm never,ever,forever by revisq swietny 4ch,

Ze starych modkow (co prawda bardzo juz wytarty i klasyczny :) ) to z demka The hunt for 7th october grupy Cryptoburners czyli "klisje paa klisje" by walkman... tak wogule to ile nalezy wymienic tych modkow bo tego to by sie i z 1000 znalazlo



Ostatnia modyfikacja: 06.03.06 10:23
[#10] Re: Najlepszy modul Ever!

@Korni, post #7

Tytuowy modul z kajko i kokosza tez byl fajny

[#11] Re: Najlepszy modul Ever!

@Ralpheeck, post #1

Dla mnie najlepszy na ProTrackrea był i będzie moduł "Atlantis" (nie wiem kto go zrobił).
A jeśli chodzi o S3M to "Face Another Day" cz.1 i cz.2 by Jogeir Liljedahl.
[#12] Re: Najlepszy modul Ever!

@Ralpheeck, post #1



http://ada.untergrund.net/showdemo.php?demoid=252

http://ada.untergrund.net/showdemo.php?demoid=177

http://ada.untergrund.net/showdemo.php?demoid=128

http://ada.untergrund.net/showdemo.php?demoid=60

http://ada.untergrund.net/showdemo.php?demoid=64

http://aminet.net/pub/aminet/demo/sound/nvx_extra.lha

[#13] Re: Najlepszy modul Ever!

@] SKOLMAN_MWS ˇ agrEssOr [, post #12

dobra SKOLMAN po koleji modek z relica to jak kazde dziecko wie jest hmmmmm... kurde coverem kawalka zespolu the future sounds of london, zreszta od tego czasu mozna zauwazyc ze na assembly nie przepuszcza sie produkcji z rypana muza... co dalej jak juz podales extravaganje to najlepszym kawalkiem z calego msx-dysku jest "days_gone_high" (http://amp.dascene.net/downmod.php?index=29079).
Oczywiscie klasyk potion gift tak to sie zgadza ... Mavey nasz rodzimy astral projection i MFG w jednym. Poprostu Goa trance Klasik.
Z demka Beats by Luv najlepszy jest kawalek z drugiego partu chyba uciurkany prze jazz'a. niestety sampelek ktory gra glowny motywik byl juz tyle razy rypany czy to przez mufflera (lia) czy tez w komercyjnym wydaniu przez beaste boys ze chyba nikt nie jest wstanie powiedziec z czego to bylo rypane.
o kawalkau marc'a z demka hjb sie nie wypowiadam , haujobb'y w przypadku amisi mieli tylko jedno demko z naprawde z dobrym akompaniamentem jazz'a i mufflera czyli my kingdom (o3o klasyk).
co do desert dream juz nie pamietam ale jakies kwasy ala laser dance mnie to juz nie kreci....

teraz moje propozycje to przedewszystkim pierwsze eksperymenty z d'n'b w wykonaniu duetu yolk i legend np. kawalek z demka zif czy deep (koprodukcja z cncd)... no i jeszcze jest killer :). aha bym by zapomnial o hyperventylation by bayterapers niestety demko bylo na pc :(
Revisqu wiadomo mozna go nazwac spokojnie milsem davisem 4ch i nikt nie powinien sie obrazac o dziwo jego najlepszy kawalek jest w lichym demku deport (w sumie ono smigalo ladnie na golej a1200 wiec takie liche nie bylo :) ).
Kto jeszcze kalsu z MC, bifat, spectra, Zixaq, buzzer, Frequent, kermit aka cts ;)... oczywiscie muffler ktory teraz swietnie sobie radzi na parkietach (d'n'b).


jak wczesniej napisalem jest tego duzo a mnie jakos opanowala skleroza ... jeszcze pamietam jeden swietny kawalek a nawet 2 :). Zespol venture :) ognista bejbe oraz z demka video meliora ("demo h... scenki, demo gole panienki..." i tak dalej:) ).

[#14] Re: Najlepszy modul Ever!

@jimiche, post #13

Z tym Maveyem, Jimiche troche Ci sie ciachlo... . Zapewne miales na mysli Skippa604. W moich oczach mistrz jak i przy Gift, czy to Planet Potion (przynajmniej te drugie demko moge z rozsadna predkoscia u siebie obejrzec). A tak nawiasem, czy dobrze mi sie Twoja osoba kojarzy z Sordanem i grupka Radiator, czy jakies omamy mam??

[#15] Re: Najlepszy modul Ever!

@Lokaty, post #14

to nie ja a cactoos.. jest w radiatorze :) a z sordanem to pilismy kiedys na abstrakcie na umur ale to dawno bylo, stefkos tez tam pil i cadavar i duzo ludzi co juz nie pamietam.
A z mavejem to faktycznie kurde musze przyznac racje pokielbasilo mi sie :), to byl skip hehehehehe.



Ostatnia modyfikacja: 27.03.06 11:32
[#16] Re: Najlepszy modul Ever!

@jimiche, post #15

No, faktycznie - jak z ktoryms "radiatorem" sie zadawales to alkoholoscena rulez czyz nie??

[#17] Re: Najlepszy modul Ever!

@Lokaty, post #16

dawno temu i nieprawda ;)... kiedys faktycznie pilo sie do upadlego i na umur tak ze jeszcze mialo sie objawy "telepati" jak sie przyjezdzalo do domu. ale to uwierz mi kazdy partowicz ktory jeszcze zachaczyl o stare dobre czasy ma milion histroyjek o chlaniu na party i zbiorowym upadlaniu.

Ale to byly stare dobre czasy :(.

[#18] Re: Najlepszy modul Ever!

@jimiche, post #17

nie takie stare znowu, jimas ;] a co do modkow powiem tak... "to dla was dzisiaj MONAR GRA - tak ostro po calosci .... "second mainframe" by spectra. yo!

i jeszcze zapomnialem... cactoos nie jest w radiotorze ;]



Ostatnia modyfikacja: 28.03.06 11:32
[#19] Re: Najlepszy modul Ever!

@cactoos, post #18

tak 6 lat temu to niebyly stare czasy, albo 5 lat temu Mareczku to bylo jak wczoraj a my mielismy tylko po 20 lat :).

to ja jeszcze dodam spektra i revisq (dbemek chyba) ohh_my_15_seconds. ukazal sie z pod label'a Bochema rec.



Ostatnia modyfikacja: 28.03.06 12:26
[#20] Re: Najlepszy modul Ever!

@Ralpheeck, post #1

Ja zaś wymienię moduł którego raczej nikt nie uważa za "klasyka" - to "sea knight theme" autorstwa Jespera Kyda. O ile pamiętam, to pierwsza muzyka pochodząca z Amigi, jaka dotarła do moich uszu i... powaliła mnie na kolana, bo wcześniej słyszałem "tylko" syntetyczne brzmienia C-64. A tu taka "prawdziwa" perkusja, wooow! Był to rok 1990, może 1991... i w tym momencie stałem się amigowcem. :)
[#21] Re: Najlepszy modul Ever!

@Ijon_Tichy, post #20

mi się bardzo podoba ten moduł, z gry "pinball fantasies"
http://republika.pl/niki1/pinfanta2.mod
fajny funkowy klimat, muzyka z gry "wolfchild" i z "lotusa 3" też jest dobra :)



Ostatnia modyfikacja: 07.07.06 18:00
[#22] Re: Najlepszy modul Ever!

@Ijon_Tichy, post #20

Ja za najlepszy uważam dwa modki :) . Jeden ma tytuł "Krowa na biegunach" i pochodzi ze starego demka WFMH (pamięta ktoś ?), a drugi to mod Jespera Kyda z "Hardwired"
[#23] Re: Najlepszy modul Ever!

@Ralpheeck, post #1

Najlepszy moduł to "Global Trash 3" Jespera Kyda z dema "Hardwired", równie świetny jest "The awakening" XTD-a super

[#24] Re: Najlepszy modul Ever!

@DarQo, post #5

O, tak jest bardzo gitarowy. A to dzięki temu, że klorathi popełnił plagiat bardzo gitarowego utworu "Snake In The Grass" z płyty "Set The World On Fire" wydanej w 1993r. przez zespół Annihilator.
[#25] Re: Najlepszy modul Ever!

@Ralpheeck, post #4

INSIDE made in XTD jest na MACD2 w katalku niezłe według Barta P. Niestety na windosie nieda sie oberzec teko katalgu z racji dziwnego kodowania polskich liter (katalok moduły) ale linux łyka. POLECAM!!!





Benedykt

[#26] Najlepszy modul Ever!

@Ralpheeck, post #1

Polecam moduły szwedzkiego "kompozytora" (nie wiem jak go okreslic ;p ) LIZARDKINGA.Napisał wiele modułow . Moim ulubionym utworkiem jest "LK Theme" ale wybór jest ogromny.Ciekawostka: dawno, dawno temu, na jakims polskim, amigowym zlocie scenowców, jeden z modułow Lizardkinga został zgłoszony do Music Compo.W czasie odsłuchiwania utworu słychać było okrzyki w stylu "Uuuu , ale ktoś chamsko zerżnął ze stylu Lizardkinga !!! Utwór nie zdobył nagrody a kiedy okazało się że to naprawdę oryginalny moduł Lizardkinga, na sali zapanowała konsternacja

[#27] Re: Najlepszy modul Ever!

@tulo, post #26

E, jakbym zaczął wymieniać, to wymieniłbym ze 4000-5000 :)
W moim prywatnym rankingu na pierwszym miejscu króluje niepodzielnie Tip&Firefox z kawałkiem ENIGMA z dema o tym samym tytule :)

[#28] Re: Najlepszy modul Ever!

@OSH, post #27

Ten moduł Tipa i Firefoxa ma... 16 lat :) Faktycznie ciężko jest wybrać, szczególnie moduł. Muzyka łatwiej a jednym z najlepszych jest Jogeir Liljedahl. www.liljedahl-music.com



Ostatnia modyfikacja: 23.02.07 22:01
[#29] Re: Najlepszy modul Ever!

@Ralpheeck, post #1

Hmmm... Trudno podać, bo tyle jest różnej fajnej muzyki. Ale niech będzie:

Amiga:

kawałek z dema Brain State In A Box/ Cryptoburners

PC:

jedyny boski kawałek z ENERGIA/Sunflower

i może drugi z dema Machines Of Madness/Dubius (dzięki niemu demo ma klimat)

i już naprawdę ostatni - kawałek z Horizontal Cool/CNCD... świetne demo, klimat, elementarz dla nowych sceniarzy "jak to dawniej było i kto wtedy był RULEZ"... :)
C64:

kawałek (choć to nie moduł) z dema Radio Napalm/Reflex (poelcam! jest na You Tube)... w tamatym czasie ta muzyka, pomysł z jej wykorzystaniem w demie... taa... to był szok :)

Atari 8bit:

muzyka z dema NUMEN



Ostatnia modyfikacja: 19.03.07 23:32



Ostatnia modyfikacja: 19.03.07 23:34
[#30] Re: Najlepszy modul Ever!

@Ralpheeck, post #1

Sporo tego jest najlepszego nie umiem wybrać, ale bardzo podobają mi się itwory jester of sanity:

elysium
dazzler2
my glamorous life

te i wiele innych (prawie 200) umieściłem na swojej stronie do ściągnięcia ^^

http://q3lover.ovh.org/viewpage.php?page_id=11

Na stronie SCENA.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem