Aktualności Forum Graffiti Publicystyka Teleport
[#31] Re: Najlepszy modul Ever!

@Benedykt Dziubałtowski, post #25

Ja bardzo lubie Inside, jak ktos chce to moge wyslac go na email.
inny gitarowy modul XTD to "## reassurance ##"
Powinienes lubiec.

[#32] Re: Najlepszy modul Ever!

@tulo, post #26

Czasami ktos specjalnie podpisuje jakiegos lamera pod ogolnie znanym modulem aby go osmieszyc. Wszyscy wtedy mysla ze to plagiat, ale przeciez to jest oczywiste. Coz za perfidia, prawda...? Ja slyszalem o wystawieniu utworu Audiomonstera na compo jako core wares. Ludzie sie zalamali :)

Sam kiedys widzialem jak XTD puscil piane na pecetowego muzyka za wystawienie jego modulu. Bylo to na Generalnej probie a utwor nazywal sie "prohibition" a wystawiajacym byl muzyk Morbus.
Ale wtedy to nie byl dowcip :)

[#33] Re: Najlepszy modul Ever!

@Pinto, post #23

Moglbys mi przeslac ten "awakening" xtd'a...?

[#34] Re: Najlepszy modul Ever!

@Ralpheeck, post #1

Kapitalny był główny moduł ze starego demka Interference. ok, racja
[#35] Re: Najlepszy modul Ever!

@Kiv_Master, post #34

No rzeczywiscie, ciezko wybrac.
Az dziw ze nikt do tej pory nie zaglosowal na Volxvagen Dreamera :)

Moze cos z tej paczki modulkowej sie wybierze?

[#36] Re: Najlepszy modul Ever!

@Ralpheeck, post #35

Podnoszę temat.

Ja polecę:

Elysium by Jester, a zwłaszcza motyw od 01:10.

Bardzo dobry kawałek.

[#37] Re: Najlepszy modul Ever!

@OSH, post #27

Wiem że to nie jest news ale Virgill zrobił mp3 remix
http://www.youtube.com/watch?v=Aj7rdyz5REw

Zaczyna sie od końca modułu (?) ale od 1:04 chyba każdy powinien mieć ciary na plecach....
[#38] Re: Najlepszy modul Ever!

@Hubez, post #36

Wiele tego było, ale od tego roku najlepszy dla mnie kawałek to soundtrack dema "Lightshaft" by Elude.

Na stronie SCENA.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem