Kojarzy kto¶ czy to jaki¶ rip/sampling utworu komercyjnego? Bo trochę na taki wygl±da. Kole¶ napłodził stertę dziadostwa, ale ten jeden kawałek mu wyszedł podejrzanie składnie.
Jak se komorodowcy tak narobili to niech się oni teraz nad tym głowi± ;). Mnie zastanawia co¶ innego po przeoraniu sporej czę¶ci Modlanda... Zakładaj±c, że bierzemy pod uwagę utwory maj±ce jak±¶ tam muzyczn± warto¶ć, ale bez specjalnego wybrzydzania to z jakim procentem modułów mieli¶my szansę mieć styczno¶ć. Chodzi mi o rzeczy czterokanałowe. Jak próbowałem oszacować ile mogłem mieć zgromadzonych modułów na dysku kiedy¶, zanim zaczęły mi się tam pojawiać różne wielokanałowe formaty to tak pi razy oko wychodziło mi że mogłem mieć nie więcej niż 200-300 MB. Ile to na sztuki było nie mam pojęcia. Teraz odsiałem już jakie¶ 1,5 GB co daje ponad 8000 sztuk. Fakt, że jest w tym sporo kawałków z okresu póĽniejszych lat '90 (zreszt± za ten zakres już wyjechałem), kiedy muzycy już często nie szczypali się z objęto¶ci± i kawałki nieraz maj± po ~1 MB albo i więcej, ale jakby nie patrzeć wychodzi mi, że sporo utworów pozostawało poza zasięgiem normalnego słuchacza/zbieracza modków. Nie mam pojęcia ile przeciętnie inni ludzie mieli w swoich zbiorach.
Jaki¶ kawałek zostawię, żeby nie było, że nie było.
Istnieje przypuszczenie że liczba wypuszczonych na ¶wiat modułów nigdy nie zostanie policzona i to nawet pi razy oko :> W każdym razie faktycznie mamy w czym przebierać.
No nie zostanie policzona, ale może zostać oszacowana. Ja na tę chwilę strzelałbym bardziej w jakie¶ 10, 20, moooże 30 tysięcy niż np. 100 tysięcy. Przy do¶ć specyficznych założeniach oczywi¶cie.
Doceniam wybór. W zeszłym roku jak tutaj było gło¶no o XTD w zwi±zku z jego AMA (btw, super wywiad) wróciłem do słuchania jego modów, niektórych po 20 latach i...
klimat prawdziwej Amigi na czterech kanałach. Nic się nie zestarzały. Czasami ciężko się czyta ówczesne ziny, ale dobre demka i mody nic nie trac±.
Prawdziwie ¶wiatowy poziom i nieprzeciętny talent.
Na stronie SCENA.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane s± tzw. cookies
(ciasteczka). Służ± ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach.
Ze względu na nowe regulacje prawne jeste¶my zobowi±zani do poinformowania Cię o tym w wyraĽniejszy
niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przegl±darki
internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.