Aktualności Forum Graffiti Publicystyka Teleport
[#61] Re: Gielda sprzetu komputerowego na wroclawskiej Politechnice w latach 90-tych

@ak47, post #60

Szkoda, że miałem po 70 km do Wrocławia, Poznania. Komputery jedynie w dwóch sklepikach były i to dopiero lata 90.
[#62] Re: Gielda sprzetu komputerowego na wroclawskiej Politechnice w latach 90-tych

@francdt, post #58

Nie ma mnie na zdjęciach, a szkoda hihi. Jakie to lata? Kto pamięta te kolejki przed wejściem? Z czasem już je omijałem.
Albo przepych ludzi, ścisk. To były czasy.
[#63] Re: Gielda sprzetu komputerowego na wroclawskiej Politechnice w latach 90-tych

@KM_Ender, post #61

W takim Słupsku pierwszy sklep komputerowy to 1991. Kupiłem
tam c64 z magnetofonem. Zresztą, sklep istnieje do dziś
a na szybie widnieje napis "Rok założenia 1991". Pamiętny to
był rok szeroki uśmiech
[#64] Re: Gielda sprzetu komputerowego na wroclawskiej Politechnice w latach 90-tych

@Jasiu1976, post #1

Na gieldzie sprzedawalem dyskietki z grami na Amige w pierwszej polowie lat 90-tych. Siedzialem w srodku w rzedzie krzesel na przeciwko wyjscia ze schodow w glownej sali. Mialem dwa pudelka po okolo 500 dyskietek. Zawsze nowe. Zawsze naklejki opisane na maszynie do pisania. Miejsce mialem zarezerwowane wiec za kazdym razem w tym samym miejscu.
Pozniej pojawily sie dyskietki ADAX czerwone ktore byly najtansze i pieknie wygladaly w pudelkach.

Na poczatku kupowalem gry od milego pana ktorego imienia niestety nie pamietam, a ktory siedzial z Amiga CDTV pod sciana na wprotst po wyjsciu na gore obok goscia sprzedajacego programy na PC ze streamera.

No i grube parowki w malej salce gdzie glownie siedzieli testerzy i sklepy...
Na stronie SCENA.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem