Aktualności Forum Graffiti Publicystyka Teleport
[#31] Re: Xenium 2024 / Łódź / 29.08 – 01.09

@Gordian, post #30

Świetne party, kto nie był ten TROMBA!
Nie spodziewałem się - jeszcze 10 lat temu (i więcej) - jeżdząc na Riverwashe, że ta impreza przerodzi się w tak zacne party.

Organizacja, miejsce, pokoje dla partowiczów, klimat, podejście do produkcji, ludzie - wszystko na medal.
Padł też ponoć rekord frekwencji. Spotkać można było zupełnie nowe osoby, dla których było to pierwsze party w życiu, jak i starych weteranów, dla których była to pierwsza impreza po 25 czy 30 latach.

Dzięki za pozytywne słowa o naszym demie. Amiga Demo compo na Xenium było czymś, czego nie pamiętam od lat na polskich imprezach. Moim zdaniem już za sam fakt, że komuś udało się "dowieźć" na party swoją produkcję należy się spory szacun, zwłaszcza, że to okres wakacyjny.

Jimiche, świetnie widziec Twój ciagły rozwój i coraz lepszy design.
Sachy, zgrabna invitka w doborowym składzie, no i w końcu coś na "poprawną" platformę
Carrion, szkoda, że nie dałeś rady dojechać. Twój pomysł na ogarnięcie kolorowych copperowych grafk w PS dał naszym efektom świeży powiew AGA na OCS. Dzięki!

Cockbusters live ręką Magica



Ostatnia aktualizacja: 08.09.2024 14:17:59 przez slay
8
[#32] Re: Xenium 2024 / Łódź / 29.08 – 01.09

@slay, post #31

Dzięki!
Obejrzałem na YT bo na mojej biurkowej A600 demo wiesza się ok 45 sekundy filmu niezależnie na jakim kicku odpalam (1.3/2.0/3.1)
[#33] Re: Xenium 2024 / Łódź / 29.08 – 01.09

@slay, post #1

Uczestnicy party na pewno daliby radę wymyślić jakieś niedociągnięcia. Ale z punktu widzenia siedzącego na sofie lamusa oglądającego tylko stream (i zapis streamu), muszę przyznać, że Xenium sprawia wrażenie bardzo profesjonalnie zorganizowanego. Zwłaszcza na tle innych polskich imprez demoscenowych, które zwykle były dosyć "luzacko" i "frywolnie" zorganizowane (co niekoniecznie jest wadą i też ma swój urok).
Do tego produkcje są naprawdę na BARDZO dobrym poziomie (chociaż przydałoby się więcej dem na Amigę). Ogromne brawa dla autorów - naprawdę było co podziwiać. Biłem brawo, że aż się sofa trzęsła. szeroki uśmiech
2
[#34] Re: Xenium 2024 / Łódź / 29.08 – 01.09

@MDW, post #33

Ktoś robił zdjęcia? Może by się podzielił linkiem Zrobiłem tylko kilka fot ekranu, wszystkie kijowe, żadnego selfie, żadnej fotki rozwodowej, itd. po prostu żal i tragedia
[#35] Re: Xenium 2024 / Łódź / 29.08 – 01.09

@Skotos, post #34

[#36] Re: Xenium 2024 / Łódź / 29.08 – 01.09

@movin, post #32

Kickstart nie ma znaczenia. Demo ma w sobie zawarty własny mały system operacyjny niezależny od AmigaOS. Co więcej AmigaOS zostaje usunięty z pamięci w trakcie wykonywania kodu z bootbloka.

To co wpływa na problemy z demem to:
1. AGA, która nie jest w 100% zgodna z OCS/ECS.
2. Procesor szybszy niż bazowy 68000 @7.14 MHz.
Będę to naprawiać przed wydaniem wersji finalnej.

Możesz mi wysłać na priv:
1. Wydruk z WhichAmiga, żebym wiedział na czym próbować reprodukować bugi.
2. Który efekt się krzaczy? (tj. jak 0:45 ma się do wideo na YT)

PS Bug w rotatorze jestem w stanie zreprodukować.
4
[#37] Re: Xenium 2024 / Łódź / 29.08 – 01.09

@kempy, post #28

Jak mówisz o gołej A1200 masz na myśli golasa takim, jakim go stworzyło Commodore? Wydruk z WhichAmiga mógłby być dla mnie pomocny.
1
Na stronie SCENA.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem