Komentowana treść: Pierwsze na świecie studia podyplomowe z retrocomputingu!
[#61] Re: Pierwsze na świecie studia podyplomowe z retrocomputingu!
Zapisałbym się na takie studia tylko z jednego powodu, żeby pogadać z ludźmi, którzy się tym interesują, czyli potraktował to jak amigowy zlot.

A jeżeli za tym stoi Phil? I będzie zbiórka na KS na podręczniki?
2
[#62] Re: Pierwsze na świecie studia podyplomowe z retrocomputingu!

@KM_Ender, post #61

Trafny trop!

Wieść niesie, że w trakcie każdego zjazdu w sobotę wieczorem, będzie networking w klubie, z retro komputerami i Wykładowcami.
2
[#63] [post oznaczony jako OT] wyświetl
[#64] Re: Pierwsze na świecie studia podyplomowe z retrocomputingu!
Drodzy admini!

Czy nie da się posprzątać tego bagna pod tym newsem? Jak to ktoś z zewnątrz zobaczy to wstyd na całą Polskę, Europę... i świat.
2
[#65] Re: Pierwsze na świecie studia podyplomowe z retrocomputingu!

@KM_Ender, post #64

... i wszech-kosmos multi-galaktyczny
4
[#66] Re: Pierwsze na świecie studia podyplomowe z retrocomputingu!

@KM_Ender, post #64

Dygresje są znaczne, ale nie widzę powodu do wstydu? Ty się czegoś tu wstydzisz? Normalna dyskusja, w której np. ja starałem się pokazywać fakty i odwołania do weryfikowalnych pojęć. O to chodzi własnie w dyskusji naukowej. Dwie strony sporu przedstawiające weryfikowalne argumenty. Uczestniczyłem też (jako słuchacz wtedy) w dyskusji kilku znanych osobistości świata nauki i zawoalowane bluzgi leciały co drugą wypowiedź (odnoszące się do meritum przedmiotu, bez jakiejś erystyki). Tu jest spokój.

Ostatnia aktualizacja: 30.03.2023 18:46:52 przez michal_zukowski
3
[#67] Re: Pierwsze na świecie studia podyplomowe z retrocomputingu!

@michal_zukowski, post #66

Dobrze wiesz, że jak kończą się argumenty, to zaczynają się osobiste wycieczki. Ja już to widzę w tym wątku ich pierwsze oznaki.
Po co, starzy jesteśmy.
2
[#68] Re: Pierwsze na świecie studia podyplomowe z retrocomputingu!

@KM_Ender, post #67

Rzeszów to Rzeszów.

Zapomniałem dodać, że w każdą niedzielą zjazdową, będzie odbywała się msza (6 rano, niedziela, lokalna parafia), w intencji o pomyślność dla Sceny oraz osób pracujących w IT ogólnie. Msza jest obowiązkowa (45 min. = 1 godzina, jako seminarium).
1
[#69] Re: Pierwsze na świecie studia podyplomowe z retrocomputingu!

@_DiskDoctor_, post #68

Oczywiście to powyżej 1 IV było pisane, w przeciwieństwie do samego njusa!
[#70] Re: Pierwsze na świecie studia podyplomowe z retrocomputingu!

@michal_zukowski, post #7

ten moment kiedy nie wiesz czy jesteś na forum amigowców czy stulejarzy.
[#71] Re: Pierwsze na świecie studia podyplomowe z retrocomputingu!

@smackme, post #70

Coś ruszyło w temacie:
LINK

LINK
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem