Aktualności Forum Graffiti Publicystyka Teleport
  kategoria: Grafika
[#91] Re: Poszukuję pracy z RayCompo

@radzik, post #87

Voila: link - jak ktoś chce zassać całość, to są zipy poszczególnych płyt i wersje rozpakowane. W głównym katalogu jest plik ls-lR (listing całego drzewa).

Smacznego :)

Ostatnia aktualizacja: 02.08.2015 18:46:21 przez Jenot
[#92] Re: Poszukuję pracy z RayCompo

@Deftronic/..., post #77

Czy coś przeoczyłem, czy nie była jeszcze udostępniana AmigaDVD5?
[#93] Re: Poszukuję pracy z RayCompo

@Umpal, post #92

Zgadza się.

Aktualnie wrzuca się DVD4 i 6. Wszystkiego raczej dzisiaj nie wrzucę, jutro będzie reszta.
[#94] Re: Poszukuję pracy z RayCompo

@teh_KaiN, post #93

DVD6 to prawdziwe skarby, np. pedantycznie posortowane obrazki demoscenowe według ksywy autora, osobny katalog z softem do raytracingu, grafiki itd.
[#95] Re: Poszukuję pracy z RayCompo

@jubi, post #94

czekam na to czekam na to :) wszystko co scenowe i stare jest cool :)
[#96] Re: Poszukuję pracy z RayCompo

@teh_KaiN, post #93

Z tego co wrzuciłem na serwer to dwie-trzy płyty nadają się do pozostawienia. Reszta to warez. Muszę to przefiltrować i zostawić tylko produkcje scenowe żeby się smutni panowie u mnie nie zjawili ;)
[#97] Re: Poszukuję pracy z RayCompo

@Jenot, post #96

Myślę, że by to byli bardzo starzy smutni panowie. ;) Całe szczęście PPA leży na mało odwiedzanej przez zagraniczniaków, polskiej prowincji internetu i raczej tego nikt nigdy nie odkryje.

Mam tylko nadzieję że żaden forumowy nadgorliwiec nie zgłosi moich plików na MEGA.
[#98] Re: Poszukuję pracy z RayCompo

@teh_KaiN, post #97

No, takie wrzucone na żywca pliki nie są chyba indeksowane przez google więc problemów być raczej nie powinno. Zrobię jeszcze z tego ftpa w wolnej chwili. Teraz przerzucają się pozostałe płyty, które wrzuciłeś wczoraj na mega. Niedługo powinny się pojawić na stronie.

Edit: Przerzucone, rozpakowane, indeks uaktualniony - można zasysać ode mnie.

Ostatnia aktualizacja: 03.08.2015 11:22:30 przez Jenot
[#99] Re: Poszukuję pracy z RayCompo

@Jenot, post #98

Wrzuca się jeszcze 9 zipów i to będzie koniec DVD1-4 i 6.

Jeśli naprawdę chcesz naruszyć integralność zbiorów wywalając to i owo - jak możesz w katalogu głównym zapodaj linka do pełnego zbioru z mojego źródła. ;)

Ostatnia aktualizacja: 03.08.2015 11:24:17 przez teh_KaiN
[#100] Re: Poszukuję pracy z RayCompo

@teh_KaiN, post #99

Na razie nic nie ruszam :) Jakbym coś takiego planował to do Ciebie napiszę.
[#101] Re: Poszukuję pracy z RayCompo

@teh_KaiN, post #99

Zainstalowałem też ftp jak ktoś chce skorzystać: ftp://chal.pl/. Login anonymous.
[#102] Re: Poszukuję pracy z RayCompo

@Jenot, post #101

A ja skończyłem rzucać zawartość DVD1-4 i 6
[#103] Re: Poszukuję pracy z RayCompo

@Deftronic/..., post #77

Będzie DVD5 i kolejne (jeśli są) ? :)
[#104] Re: Poszukuję pracy z RayCompo

@dominiqr, post #103

Ja dzisij resztę przerzucę do siebie.

Ostatnia aktualizacja: 05.08.2015 09:23:14 przez Jenot
[#105] Re: Poszukuję pracy z RayCompo

@Jenot, post #104

Ale to co?
Masz DVD5 i inne do ktorych linków nie bylo tutaj?
[#106] Re: Poszukuję pracy z RayCompo

@dominiqr, post #105

Wrzucam wszystko co Teh_Kain umieścił na mega. Jeśli tam nie ma to u mnie też nie będzie ;)
[#107] Re: Poszukuję pracy z RayCompo

@dominiqr, post #103

Nic na ten temat nie wiem, Deftronic musi się wypowiedzieć bo on dysponuje stuffem. Pojawią się linki to oczywiście rzucę stuff do siebie.
[#108] Re: Poszukuję pracy z RayCompo

@Jenot, post #106

Jak się okazało znalazłem u siebie też kilka płyt od Celica, większość się dubluje ale z tych co jeszcze nie było, znalazłem
1998-12
1999-03 (tu jest druga część scenowych obrazków co tak Jubi zachwalał (zresztą bardzo słusznie)

Jak Deftronic tego nie wstawi, to postaram się jakoś wrzucić. Chyba że Jenot dasz namiary na Swojego ftpa to wrzucę od razu tam. Ale na razie poczekajmy na Deftronica bo nie wiadomo ile tego jeszcze będzie.

Ostatnia aktualizacja: 05.08.2015 11:40:29 przez exolon
[#109] Re: Poszukuję pracy z RayCompo

@exolon, post #108

Czekaj, na razie nie konfigurowałem katalogu incoming, ale jak wrócę z pracy to ustawię. Każdy będzie mógł wrzucać stuff. Później go posortuję i przeniosę do głównego drzewa.
[#110] Re: Poszukuję pracy z RayCompo

@exolon, post #108

Jak się okazało znalazłem u siebie też kilka płyt od Celica, większość się dubluje ale ...


Bo przeca kiedyś już zapodalem trochę stuffu i płyt, w tym także od Celica. :)

Gdzieś tak za godzinę zapodam linka do AmiDVD5ki.

Ostatnia aktualizacja: 05.08.2015 13:00:49 przez Deftronic/...
[#111] Re: Poszukuję pracy z RayCompo

@Deftronic/..., post #110

Nie! Miałem to na swoich płytach CD. Teraz po prostu odkurzyłem pudełko bo struktura katalogów z tego co zapodałeś była mi dziwnie znajoma. I nie myliłem się.
Ale nie ważne i tak robisz zajebistą robotę. Na AmiDVD 5 się kończy stuff czy coś tam masz jeszcze w zanadrzu?
[#112] Re: Poszukuję pracy z RayCompo

@exolon, post #111

Wrzucam 5kę - AmiDVD5

Została 7ka gdzie jest między innymi Amiga CD9 i Amiga Różności.

Reszta przepadła raczej bezpowrotnie na moich dyskach RAID. :(

Jeszcze postaram się odzyskać mój stary HD amigowy z lat 90tych, odkupiony kiedyś od Pavelo/Luzers. Może się uda. Tam są rzeczy, których nigdzie indziej nie ma, ale szanse na to że uda się go uruchomić też minimalne.
[#113] Re: Poszukuję pracy z RayCompo

@Deftronic/..., post #112

A co jest z tym dyskiem od Pavelo? Może oddać do do jakiejś profesjonalnej firmy odzyskującej dane. Oczywiście jakąś ściepę się zorganizuje na ten cel.
No chyba że na forum jest jakiś magik który sobie z tym dyskiem poradzi.

Ostatnia aktualizacja: 05.08.2015 14:31:23 przez exolon
[#114] Re: Poszukuję pracy z RayCompo

@Deftronic/..., post #112

Co z tym RAIDem nie tak? W jakiej konfiguracji to działało (rodzaj RAIDa)?

Ściągam DVD5 więc na MEGA za jakiś czas się pojawi.

Ostatnia aktualizacja: 05.08.2015 15:11:52 przez teh_KaiN
[#115] Re: Poszukuję pracy z RayCompo

@teh_KaiN, post #114


AmiDVD7

RAID był w RAID0. Spalił się jeden dysk - Raptor. Oprócz 2giego, dobrego dysku macierzy RAID, mam jeszcze dwa takie same Raptory. Samodzielne dyski. Z tym, że jeden ma nowszą rewizję płytki a drugi starszą. Można by chyba spróbować przełożyć elektronikę z dobrego i sprawdzić czy macierz znowu działa. Problem w tym, że z tego co orientowąłem sięw sieci - rewizja płytki elektronicznej do przełożenia musi być dokładnie taka sama.

Co do hadeka od Pavelo - to stary dysk Caviar 200MB z lat 90tych od jego A4000. Identyczny miał kiedyś Tinner/DxP (w skrócie - kiedyś tam, byliśmy obaj odebrać, kupioną przez Tinnera od Pavelo A4000. W tej Ami były między innymi te 2HDeki. Jeden kupiłem ja do swoje A1200, drugi zostawił sobie Tinner w tej A4000), ale jużod dawna go nie ma. Parę lat temu szukałem na ebay takiego modelu ale bez szans. Nic sięnie trafiało przez poł roku. W sumie musiałbym popróbować poszukacć teraz.

Nie do końca jestem przekonany o oddaniu go do firmy. Tam była masa scenowej korespondencji, logi z kanałów #Amigascne , #Amielite, #Amisia , #AmigaPL itp. W sumie to już totalne archiwalia bo to z lat 1996-1997, ale masa fajnych ludzi udzielała się tam wtedy a dyskusje były niekoniecznie na tematy z - dzisiejszego punktu widzenia - poprawne politycznie. ;)

Ostatnia aktualizacja: 05.08.2015 15:57:39 przez Deftronic/...
[#116] Re: Poszukuję pracy z RayCompo

@Deftronic/..., post #115

Deftronic - jaki dokładnie model tego Caviara ? Bo mam 200 gdzieś...
[#117] Re: Poszukuję pracy z RayCompo

@Deftronic/..., post #115

Jeżeli by się udało wykonać surowy obraz z obu dysków, to raczej można złożyć to w całość jako obraz pojedynczego dysku twardego - bez pieprzenia się w RAIDy. Zajmie trochę czasu ale do zrobienia.

Zatem to co można zrobić to dump pierwszego, przełożyć z niego elektronikę do drugiego i dump drugiego. Skleić oba dumpy i mamy dane. Jestem elektronicznym debilem więc mogę podjąć się tylko sklejenia danych w całość.

Ostatnia aktualizacja: 05.08.2015 17:23:11 przez teh_KaiN
[#118] Re: Poszukuję pracy z RayCompo

@exolon, post #108

Wszystkie płyty udostępnione na Mega są już dostępne u mnie. Jeszcze raz:
WWW: link
FTP: link
Zipy przerzuciłem do oddzielnego katalogu, index ls-lR uaktualniony.
[#119] Re: Poszukuję pracy z RayCompo

@sunater, post #116

Deftronic - jaki dokładnie model tego Caviara ? Bo mam 200 gdzieś...


Odszukam go w weekend i podam dokładny model.

Zatem to co można zrobić to dump pierwszego, ...


Jak się robi taki dump? To jakiś hardcore?

Mam jeszcze jakieś archiwa z płytami z softem do Ami, ale muszę to przejrzeć bo są tam jakieś prywatne rzeczy R.G., moje i stara scenowa korespondencja. Poprzeglądam, spakuję i zapodam za jakiś czas.
[#120] Re: Poszukuję pracy z RayCompo

@Deftronic/..., post #119

Podpiąć dysk pod komputer, odpalić jakiś program do obrazowania dysku i wykonać jego pełny obraz. Jaki - powiem Ci na dniach, jak znajdę coś z otwartą specyfikacją formatu obrazu dysku - żebym wiedział jak te bajty czytać ;)

Ostatnia aktualizacja: 05.08.2015 20:09:01 przez teh_KaiN
Na stronie SCENA.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem