Aktualności Forum Graffiti Publicystyka Teleport
  kategoria: Grafika
[#121] Re: Poszukuję pracy z RayCompo

@teh_KaiN, post #120

Jaki - powiem Ci na dniach


Myślę, że clonezilla/ powinna pomóc.
[#122] Re: Poszukuję pracy z RayCompo

@teh_KaiN, post #120

Jaki - powiem Ci na dniach


Jak wyżej clonezilla - wchodzi w skład bootowalnego Hirens Boot CD. Testowane wiele razy, działa bardzo dobrze.
[#123] Re: Poszukuję pracy z RayCompo

@codi, post #122

Wygląda nieźle. Jako, że potrzebny jest jak najbardziej surowy zrzut, wydaje mi się że w zaawansowanych opcjach trza by zaznaczyć:

-q1 - użycie tylko dd,
-j2 - klonowanie ukrytych danych między MBR a pierwszą partycją (o ile dd w ogóle tego słucha),

Albo po prostu użyć programu dd z poziomu windowsa/linuksa.

Ostatnia aktualizacja: 06.08.2015 11:29:41 przez teh_KaiN
[#124] Re: Poszukuję pracy z RayCompo

@teh_KaiN, post #123

dd powinno przejechać wszystko bez wyjątku, jest jeszcze tool ddrescue stworzony do zrzucania danych z nośników nie koniecznie sprawnych.
[#125] Re: Poszukuję pracy z RayCompo

@jubi, post #94

Jestem chyba ślepy ale nigdzie tego nie widzę - mógłbyś mi podać dokładniej ścieżki, gdzie leżą te graty albo wskazać, na których CD to jest?
[#126] Re: Poszukuję pracy z RayCompo

@teh_KaiN, post #125

amiga celic 1999-02 i amiga celic 1999-03
[#127] Re: Poszukuję pracy z RayCompo

@exolon, post #126

Dorzuciłem brakujące pliki na serwer.
[#128] Re: Poszukuję pracy z RayCompo

@Jenot, post #127

A ja dzisiaj na MEGA dorzuciłem ostatnie zipy.
Na stronie SCENA.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem