Aktualności Forum Graffiti Publicystyka Teleport
[#91] Re: demoscena dla whdload

@PWS, post #90

Jest dokładnie tak jak napisałeś 🙂sam bawię się A500 mini i korzystam z tego właśnie zaciągniętego systemu.Rzeczywiście zacząłem grzebać w ustawieniach i już system nie wstał.Wgrałem tylko na nowo plik konfiguracyjny i znowu działa,aż miło.Podpowiem,że można dograć do odpowiednich folderów np.swoje mody,dema,gry i z tego co widzę wszystko śmiga.(a przynajmniej to co ja dograłem).
[#92] Re: demoscena dla whdload

@enzo83, post #91

Myślę że danie plikowi konfiguracyjnemu bitu protekcji READ ONLY, "zabezpieczy" go przed nadpisaniem przez emulator.
[#93] Re: demoscena dla whdload

@Norbert, post #92

Da, ale trzeba pod linuxem to zrobic, jak w windowsie ustawiasz read only to nie dziala i emulator nadpisuje
[#94] Re: demoscena dla whdload

@druzil28, post #82

Jakby ktos jeszcze nie wiedzial, fajna rzecz sie pojawilana grupie o The a500 mini
Arcade Game Selextor - A500 minj Edition

Link do pobrania:
https://drive.google.com/drive/mobile/folders/1QDhoyz4Yis22pGajLgFE1StWE5becwWL?lfhs=2

Pozwole sobie rowniez tutaj wrzucic grafike z tego "cuda"


1
[#95] Re: demoscena dla whdload

@KoLi, post #94

Nie widziałem, ale martwi mnie to ze archiwum jest exekiem do ktorego mozna duzo swojego dolozyc :)
[#96] Re: demoscena dla whdload

@druzil28, post #95

Zawsze mozna je wypakowac recznie ;)
[#97] Re: demoscena dla whdload

@KoLi, post #96

https://www.youtube.com/watch?v=yBfnM5eTNAM&ab_channel=TeamPandory

Scumm vm i retroarch na a500 mini. W zasadzie wyglada na to ze idzie wszystko na tym odpalic
Na stronie SCENA.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem