Aktualności Forum Graffiti Publicystyka Teleport
  kategorie: Dema, Grafika, Muzyka
[#1] Kolejne NOWE DEMO NA Amigę 1200.
Skoro jest temat o demach na A500 to czemu nie rozpocząć analogicznego o demach na Amigę 1200/4000.

Na początek z PayBack Party.

BayPack - Dekadence z rewelacyjną muzyką :)
[#2] Re: Kolejne NOWE DEMO NA Amigę 1200.

@Sir_Lucas, post #1

Bardzo fajne, głos oddany.
[#3] Re: Kolejne NOWE DEMO NA Amigę 1200.

@Sir_Lucas, post #1

W skali od 1 do 10?pomysł 3pomysł
Co to w ogóle ma być? pomysł Bez kitu, ale jeden-dwa dni roboty pomysł Ok, może nie istotne ile się robiło, ale na mnie ta produkcja wrażenia nie zrobiłaOK
Znowu jakiś tunelik, kolejny obracająco pulsujący obiekt 3d, napis i dwa zdjęciapomysł

Niektóre brzmienia w muzyce fajne, ale rewelacyjna, to nie jest Kwestia gustu

Że się ludziom nie chce coś pomysłowego zrobić, tylko żeby coś było
[#4] Re: Kolejne NOWE DEMO NA Amigę 1200.

@parallax, post #3

Nawet poświęcając wcześniej z rok nauki i przygotowań rutynek, dla kodera złożenie takiego dema do designu to min. parę dni roboty, a może nawet tygodni. Muzyk i grafik na pewno też poświęcił więcej niż dwa dni.
Paralax zapodaj na party swoją produkcję, powiedzmy, że masz pół roku. Powodzenia
[#5] Re: Kolejne NOWE DEMO NA Amigę 1200.

@Sir_Lucas, post #1

Ma się wrażenie jakby to było dobre, ale nie dokończone demo, jakby ktoś się spieszył i na siłę chciał zamknąć projekt.

Trochę biednie jeżeli chodzi o ilość efektów i tego co tam się dzieje. Efekty fajne i dobrej jakości, ale dla zobrazowania problemu można podkreślić, że muzyka znacząco odstaje (inplus) od tego co można obejrzeć.

Już pierwszy efekt z pulsującym zoomem tytułu... za długo...
[#6] Re: Kolejne NOWE DEMO NA Amigę 1200.

@flops, post #2

Też dałem OK :)
[#7] Re: Kolejne NOWE DEMO NA Amigę 1200.

@parallax, post #3

Że się ludziom nie chce coś pomysłowego zrobić, tylko żeby coś było


Innym natomiast nie chcę się robić już zupełnie nic, oprócz grania w SuperFroga i pisania debilizmów na forum ppa.
[#8] Re: Kolejne NOWE DEMO NA Amigę 1200.

@Sir_Lucas, post #1

1 miejsce z datastorm 2014
link
[#9] Re: Kolejne NOWE DEMO NA Amigę 1200.

@jokov, post #8

Niezłe demo z sympatyczną muzyką.
Bardzo mi się też podoba intro Folded_Open z lekko niepokojącą muzyką :)
[#10] Re: Kolejne NOWE DEMO NA Amigę 1200.

@Sir_Lucas, post #1

Dobre.OK
[#11] Re: Kolejne NOWE DEMO NA Amigę 1200.

@simka113, post #10

Powrót bardzo dobrej grupy - Sonik Clique - imponujące intro.
[#12] Re: Kolejne NOWE DEMO NA Amigę 1200.

@jokov, post #8

Zajefajne demko,dowód ,że amiga nadaje się do scenowania równie dobrze jak kiedyś.Nowe dema pecetowe nie mają oldskulowego klimatu.
[#13] Re: Kolejne NOWE DEMO NA Amigę 1200.

@Sir_Lucas, post #11

Kurde, mogliby zrobić coś dłuższego. U nich zawsze design był bardzo dobry.

Pamiętam jak Camel/Pulse pokazywał rozpiskę co ma robić i jak, ile ma trwać do ich wspólnej produkcji z Sonik. Dla nas to było zupełnie inne podejście do sprawy. :)
[#14] Re: Kolejne NOWE DEMO NA Amigę 1200.

@Sir_Lucas, post #9

Jakieś takie nużące i nudnepomysł
[#15] Re: Kolejne NOWE DEMO NA Amigę 1200.

@Sir_Lucas, post #11

Co widzisz w tym imponującego poza niewielkim rozmiarem?pomysł
[#16] Re: Kolejne NOWE DEMO NA Amigę 1200.

@Deftronic/..., post #13

Sonik Clique miało zawsze genialny design. Mam nadzieję, że powoli będą się rozkręcać i to krótkie intro to początek powrotu na scenę.
[#17] Re: Kolejne NOWE DEMO NA Amigę 1200.

@Deftronic/..., post #13

to jest 1k - bootblock intro - trudno wymagać więcej - i tak poszaleli :)
A że design u S wymiatał to prawda
Interko FD klimatyczne

Ostatnia aktualizacja: 16.02.2014 20:47:47 przez jokov
[#18] Re: Kolejne NOWE DEMO NA Amigę 1200.

@jokov, post #17

Pierwsza produkcja z Revision 2014: How to skin a dwarf - Focus Design. Całkiem udane intro 64k.
[#19] Re: Kolejne NOWE DEMO NA Amigę 1200.

@Sir_Lucas, post #18

Dopiero dzisiaj będzie uczta :)
W tym roku jest sporo produkcji na ami, ale niestety w różnym stanie zaawansowanie (już wiadomo, że niektóre nie zmieszczą się przed deadlinem)
[#20] Re: Kolejne NOWE DEMO NA Amigę 1200.

@Sir_Lucas, post #18

Program failed (error #8000000B)
Wait for disk activity to finish :((((
[#21] Re: Kolejne NOWE DEMO NA Amigę 1200.

@pabloz, post #20

Mi działa bardzo dobrze i na 060 i na 030. Może uruchom z Dosa.
[#22] Re: Kolejne NOWE DEMO NA Amigę 1200.

@Sir_Lucas, post #18

Doszły nowe prodki, jest intro MaVi :)
Wieczorem pooglądam.
[#23] Re: Kolejne NOWE DEMO NA Amigę 1200.

@waldiamiga, post #22

Tak, doszły nowe produkcje.
Polarity - MadWizards
Whereabouts - Planet Jazz
[#24] Re: Kolejne NOWE DEMO NA Amigę 1200.

@jokov, post #19

A więc po latach przerwy mamy kolejne demo TBL - Rift - oczywiście w dużej mierze powstało podczas imprezy. W zeszłym roku się nie udało, na szczęście tym razem ekipa pojawiła się przed kompotami z zadowolonymi minami... i demem :)
Produkcja świetna (zwłaszcza, po tak długiej przerwie) sporo efektów, mnie trochę bolała muzyka hoffmana (ale nie wiem jak w domu zabrzmi)

Do tego demo Elude (całkiem spoko, jednak prostsze niż w poprzednich latach).
Kolejny już raz "ostatnie" - ale mam nadzieję, że się chłopaki i tym razem się zreflektują ;)
Zwłaszcza po takiej odpowiedzi ich "odwiecznych adwersarzy" warto by pokazać imo coś z większą ilością "contentu" i zająć podium - a wiemy, że stać ich na dużo więcej. :)

I jeszcze robione na party przez czechów z Artway demo w Karate Script w którym Aceman próbował ratować muzykę tuż przed deadlinem.

Z ciekawych nieobecnych na pewno warto wymienić produkcję Skarla. Jamie utknął ponoć na optymalizacji - szkoda, spodziewałem się prawdziwej bomby..

W każdym razie "honor amigowej sceny" został uratowany przez TBL i Elude – oby w następnym roku też znaleźli się wariaci zdolni pociągnąć to dalej...

Anyway - impreza prześwietna, z mnóstwem amigowych akcentów :)
[#25] Re: Kolejne NOWE DEMO NA Amigę 1200.

@jokov, post #24

TBL - Rift do pobrania!!!
[#26] Re: Kolejne NOWE DEMO NA Amigę 1200.

@Sir_Lucas, post #25

Urywa czape ! Szczegolnie scena z rzezba w 3d i greetsy.
[#27] Re: Kolejne NOWE DEMO NA Amigę 1200.

@Sir_Lucas, post #25

Bardzo fajne demo... szkoda tylko że karty 060 nie można w 2014 roku przy takiej technologii kupić za 200zł.
[#28] Re: Kolejne NOWE DEMO NA Amigę 1200.

@Sir_Lucas, post #25

Jak na TBL, to bardzo przeciętne pomysł Ciężko chyba będzie przebić Starstruck, w którym nie tylko muzyka jest świetna OK
[#29] Re: Kolejne NOWE DEMO NA Amigę 1200.

@parallax, post #28

Odpalił ktoś Serenity/Elude ? U mnie po odpaleniu bez s-s z samym setpatch po wszystkich prekalkulacjach leci sama muzyka z dema. Jako, że demo działa w multitaskingu, można przejsc sobie do ekranu Amiga dos-u i zobaczyc cały log prekalkulacji - żaden błąd tam się nie wyświetla. Po drugim odpaleniu dema bez resetowania Amigi także leciała muzyka, pojawił się też pierwszy ekran dema - ale brak jest ruchu i na ekranie nic się nie zmienia.... dziwne, bo pozostałe prodki działają mi dobrze. Dodam,że takie same objawy mam przy próbie odpalenia Sepulka preview z Loaderrora...
[#30] Re: Kolejne NOWE DEMO NA Amigę 1200.

@twardy, post #29

Bez S-s mam takie same objawy jak Ty. Pod OS3.9 niestety u mnie się nie uruchamia, chyba mam za bardzo "zapaczowany" system. Mam też specjalną partycję z OS3.1 z której uruchamiam problematyczne demka ;) i tutaj Serenity poszło od strzału.
Na stronie SCENA.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem