Aktualności Forum Graffiti Publicystyka Teleport
  kategoria: Party
[#301] Re: RetroKomp / LOAD ERROR 2015

@Mikrobi, post #299

do skasowania

Ostatnia aktualizacja: 18.10.2015 11:14:22 przez aMifan
[#302] Re: RetroKomp / LOAD ERROR 2015

@Mikrobi, post #299

do skasowania

Ostatnia aktualizacja: 18.10.2015 11:14:41 przez aMifan
[#303] Re: RetroKomp / LOAD ERROR 2015

@Mikrobi, post #299

http://wrzucaj.net/images/2015/10/18/Zdjęcie0625.jpg

Ostatnia aktualizacja: 18.10.2015 11:21:45 przez aMifan
[#304] Re: RetroKomp / LOAD ERROR 2015

@aMifan, post #303

sa juz jakies wyniki z kompotow i gamedev kompo?:)
kiedy bedzie dostepny stuff? :)
[#305] Re: RetroKomp / LOAD ERROR 2015

@juen, post #304

Wiem tylko że wygrała gra na NESa autorstwa Axi0mata. I słusznie! Każdy element gry niczego sobie, a gość dodawał ficzery przez cały piątek i część soboty bez zmrużenia oka w międzyczasie. Pogratulować jego zaangażowania i zacięcia. No i muzyka AceMana tak mi się wgryzła w mózg, że nadal ją słyszę :D

Mieliście u mnie gigantyczny minus za brak trybu 2-4 graczy. To jest chyba pierwsza rzecz, jaką się robi w grze tego typu. Poza tym Wasza produkcja niczego sobie i gdyby nie ten jeden feler, to pewno cała sala by huczała od wybuchów czołgów i podium wyglądałoby inaczej. ;)

Ostatnia aktualizacja: 18.10.2015 14:38:41 przez teh_KaiN
[#306] Re: RetroKomp / LOAD ERROR 2015

@juen, post #304

pomyliłem wątki i zapostowałem gdzie indziej więc postuję tutaj jeszcze raz. (proszę adminów o usunięcie tego posta z wątku o nowych demach)

Wstawiłem swoją (i Acemana) skromną produkcję na Pouet.
Teapot Genie

Nie do końca wiem czy dobrze opisałem (kompo?).
No i proszę o wyrozumiałość :) To moja pierwsza produkcja na Amigę.
Spoiler Alert:
A demo jest też grafika z gfx compo.
[#307] Re: RetroKomp / LOAD ERROR 2015

@teh_KaiN, post #305

dzieki za info, nie moge sie doczekac az zobacze ta NESowa i reszte gier :)
co do naszej gry z Kojotem to oczywiscie tryb P2 wraz z deadmatchami bedzie w pelnej wersji :)
[#308] Re: RetroKomp / LOAD ERROR 2015

@juen, post #304

Pierwsze już są... nasi przyjaciele Niemcy bezkonkurencyjni...

http://www.pouet.net/party.php?which=1663&when=2015
[#309] Re: RetroKomp / LOAD ERROR 2015

@aMifan, post #308

Gra na NES (beta)
https://www.youtube.com/watch?v=zPJTfDvZQXA
[#310] Re: RetroKomp / LOAD ERROR 2015

@tbxx, post #309

Gra wypas i zasluzone pierwsze miejsce. Czekam z niecierpliwoscia kiedy bedzie do pobrania. Moj Pegasus IQ-502 i EverDrive N8 juz czekaja, zeby zagrac na prawdziwym sprzecie bo emulacja mnie w ogole nie interesuje. No i mam nadzieje, ze gra nie jest na jakims tropikalnym mapperze i Ever Drive N8 sobie z nia poradzi.
[#311] Re: RetroKomp / LOAD ERROR 2015

@sordan, post #310

Zwycięskie demo 8 bit na Sam Coupe:
Link
[#312] Re: RetroKomp / LOAD ERROR 2015

@twardy, post #311

Demo, ktore wbilo w stolek niejednego. Niesamowitym uczuciem bylo siedziec tam na miejscu i miec przyjemnosc ogladac to w takiej atmosferze. Siedzialem 1 metr przed bigscreenem wiec zaden szczegolik mi nie umknal :) Hiper szacunek dla tworcow.
[#313] Re: RetroKomp / LOAD ERROR 2015

@twardy, post #311

a kiedy mozna sie spodziewac pelnych wynikow?
[#314] Re: RetroKomp / LOAD ERROR 2015

@aszu, post #313

Też się dołączam do pytania o pełne wyniki :)

Ostatnia aktualizacja: 18.10.2015 20:15:39 przez Koyot1222
[#315] Re: RetroKomp / LOAD ERROR 2015

@Koyot1222, post #314

Dajcie nam dzień lub dwa. Wszystko będzie.

Jadę jeszcze autem do domu.

Wielkie dzięki i pozdrowienia dla wszystkich obecnych.

OK
[#316] Re: RetroKomp / LOAD ERROR 2015

@twardy, post #311

Pięknie OK
[#317] Re: RetroKomp / LOAD ERROR 2015

@tbxx, post #309

Oglądanie wersji z 13 października nie ma większego sensu. Ja przyjechałem na party w sobotę, pograłem chwilę, znalazłem buga, autor powiedział że to poprawione jest. Po południu znowu grałem, gra była zauważalnie rozbudowana. Zasłużona wygrana...
Ogólnie party było wg mnie bardzo udane. Compoty zaczęły się o planowej godzinie, o godzinę się przeciągnęły - ale to nie przez jakieś obsuwy, tylko przez bardzo dużą liczbę prac. Żałuję tylko że na koncercie Skippa już nie zostałem (koniec Amiga demo compo to oczy na zapałkach i energetyk), jest może jakieś nagranie? :)
[#318] Re: RetroKomp / LOAD ERROR 2015

@madman15, post #317

Impreza znakomita, nawiązałem kilka ciekawych kontaktów, które mogą zaowocować czymś interesującym. Co prawda mój modek przepadł w wild compo, ale to było do przewidzenia w sumie .
[#319] Re: RetroKomp / LOAD ERROR 2015

@juen, post #307

v 0.3 tanks furry :)
http://www.pouet.net/prod.php?which=66500
[#320] Re: RetroKomp / LOAD ERROR 2015

@juen, post #319

Juen właśnie miałem tej gierki szukać :) A party mega udane. Sporo ludzi, klimat jak za starych czasów, dużo produkcji i niektóre takie ze faktycznie można było zbierać szczene z podłogi. Aż żal że Silly będzie dopiero w przyszłym roku
[#321] Re: RetroKomp / LOAD ERROR 2015

@sachy, post #1

To moja pierwsza tak duża demoscenowa impreza ale wrażenia niesamowite :)

Organizacja na 5+ chłopaki robicie mega robotę :) WIELKIE DZIĘKUJĘ za zaproszenie i możliwość choć tak niewielkiego wkładu w to piękne wydarzenie :)

Z Voyagerem doszlifujemy temat jaki w piątek powstał i mam nadzieje będziemy mogli się jeszcze pokazać :)

Poznałem i mogłem porozmawiać oraz uścisnąć dłoń tak wielkim scenowym postaciom że z wrażenia odpadłem w sobotę ;)

Dziękuję w swoim imieniu jak i załogi współtowarzyszy podróży :) oraz zapraszam na Amiparty już w Lutym.
[#322] Re: RetroKomp / LOAD ERROR 2015

@Mariodj, post #321

Z mojej strony tez bardzo chcialbym podziekowac za znakomita impreze.
Bawilem sie bardzo dobrze :)
Prezentacje i wszystkie kompty odbyly sie z nieduzym poslizgiem, przez co widac ze Organizatorzy staneli na wysokosci zadania i ogarneli wszystko w pelni.

Jeszcze raz dzieki :)
[#323] Re: RetroKomp / LOAD ERROR 2015

@sordan, post #310

Gra była odpalana w holu na NESie z everdrivem, więc problemu nie będzie.

Dobra, teraz będzie trochę prywaty ale nie chce mi się wysyłać 50 PW.

Sordan, djpiotrs, gratuluję Wam pierwszych szlifów na game compo! Wiecie może jakie miejsca pozajmowaliście? Nie było mnie na wynikach, więc tylko wiem z drugiej ręki o pierwszym. Mam nadzieję, że to nie będą Wasze ostatnie produkcje, tylko zobaczymy kolejne.

Sordan, szalenie fajnie było Cię zobaczyć na party i wymienić poglądy, choć było trochę za głośno na głębsze dyskusje. Asman, Selur - krecha za nieobecność. O ile Asman ma wytłumaczenie to na Ciebie Selur mam focha ;)

A organizatorom nie będę nadmiernie słodził bo wszyscy powiedzieli dokładnie tak jak było - wszystko super. Żałuję, że nie zostałem dłużej bo pewno byśmy mogli sobie na spokojnie pogadać o dupie maryni.

Ogólnie tendencja wzrostowa i boję się co to będzie za rok! Może nawet coś skończę do tego czasu HE HE HE...

Ostatnia aktualizacja: 18.10.2015 23:06:46 przez teh_KaiN
[#324] Re: RetroKomp / LOAD ERROR 2015

@Mariodj, post #321

Dzięki wszystkim za wszystko, ja już dojechałem do siebie, z przebojami (jak by ich nie było to co to za życie?).

Pozdrowienia dla wszystkich, których mieliśmy zaszczyt ugościć in DANZIG!

Z czasem odpalimy dla Was w necie resultsy i te sprawy, teraz pozwólcie zajechanym ludzikom na /sleepmode.

Ukłony!
[#325] Re: RetroKomp / LOAD ERROR 2015

@Mariodj, post #321

;) dzieki za przyjazd. Bez tylu gości impreza nie byłaby tak udana. Cieszą takie pozytywne opinie. Party było epickie.
[#326] Re: RetroKomp / LOAD ERROR 2015

@Mariodj, post #321

MarioDJ - musiałeś tego moniaka przywozić? ;) Po twojej prezentacji mi tego Benqa teraz kombinuje jak zrobić żeby sie żona nie zorientowała że pojawi się nowy moniak w domu :)
[#327] Re: RetroKomp / LOAD ERROR 2015

@twardy, post #325

Dla naszych milusińskich Sofa Sceners mamy niespodziankę. NoName/Haujobb nagrywał całe Amiga EXE Compo dla swojego grupowego kolegi i był na tyle miły, że udostępnił film dla wszystkich.

Życzymy miłego odbioru szeroki uśmiech
RK/LE 2015: Amiga EXE Compo
[#328] Re: RetroKomp / LOAD ERROR 2015

@twardy, post #325

Ja też bardzo dziękuję, przede wszystkim za zaproszenie oraz udział w imprezie, szacun organizatorzy! Widać że robicie to z wielkiej pasji!. To był moj debiut na tego typu imprezie i może dlatego nie czułem się na początku zbyt swobodnie i niestety za bardzo się znieczuliłem i nie przeżyłem kwintesencji tego spotkania (kompoty) :):). W każdym razie sachy miałeś 100% racji mówiąć że warto przyjechać, zobaczyć i poznać wspaniałych ludzi. Już na samym wejsciu poczułem się jak na grzybowskiej w latach 90tych :):)
@Miro78 Dzięki za partyjki w sensibla! Następnym razem prosze nie dawać mi fory ;)
@Koyot i inni twórcy tanks furry - zagrałem - mega miodność płynie z tej gry. jak dacie chociaż 2 players to poprostu wypas! Z wielką przyjemnościa chciał bym zrobić wam trailer do tej gry… Jeśli jesteście zainteresowani dajcie znać.

u mnie podróż do domu też z przygodami ;)

pozdroo!
[#329] Re: RetroKomp / LOAD ERROR 2015

@player_sct, post #326

Szczerze polecam :) Idzie zima pod palto łatwiej schować na wejściu:)
[#330] Re: RetroKomp / LOAD ERROR 2015

@teh_KaiN, post #323

Nie mam zielonego pojecia na jakiej pozycji byl Crazy Priest bo o 7 rano juz musialem pedzic na lotnisko, ale pewnie gdzies przy koncu trzeba nas szukac :) Nie mniej jednak bylo mi bardzo milo porywalizowac z moimi smiesznymi zdolnosciami `programistycznymi` (moja znajomosc Amosa szacuje tak na 20%) w jednym kompo z prawdziwymi programistami/koderami. Samo to, ze gra w ogole powstala i zostala zaprezentowana juz jest dla mnie wielkim sukcesem.

teh_KaiN, co tu duzo mowic jakby sie udalo wystawic Castle Hack to pewnie nawet The Wizard - Story Unknown by nie dal sobie z wami rady. Za rok gra ma sie obowiazkowo pojawic na bigscreenie bo inaczej to ja sie obraze tak jak ty obraziles sie na selura :P
Na stronie SCENA.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem