Aktualności Forum Graffiti Publicystyka Teleport
  kategoria: Party
[#511] Re: RetroKomp / LOAD ERROR 2015

@Phibrizzo, post #510

Link nie działa :/
[#512] Re: RetroKomp / LOAD ERROR 2015

@flops, post #511

Faktycznie, Jest blad w linku.

Ten jest poprawny

http://blabla.ppa.pl/download/Phibrizzo/Ziggy.lha
[#513] Re: RetroKomp / LOAD ERROR 2015

@Phibrizzo, post #512

link

Ja czekam na ukończoną wersję :) Liczenie puntów, muzyka w tle, wsparcie dla kart graficznych, jakieś urozmaicenia. Pomysł bardzo dobry !
[#514] Re: RetroKomp / LOAD ERROR 2015

@twardy, post #513

Czy planowane są jeszcze jakieś filmowe wypusty z pozostałych kompotów na Load Error 2015?

Ostatnia aktualizacja: 20.01.2016 10:45:03 przez slay
[#515] Re: RetroKomp / LOAD ERROR 2015

@slay, post #514

Czy planowane są jeszcze jakieś filmowe wypusty z pozostałych kompotów na Load Error 2015?

Odpytamy kamerzystę i damy tutaj znać (prosimy o cierpliwość).
[#516] Re: RetroKomp / LOAD ERROR 2015

@slay, post #514

Zobaczę co mam jeszcze z RKLE 2015 i jak szybko da się coś z tego skleić,
Jak sortowałem nagrania to na pewno było oprócz Game Compo, Zalepy, Amiga Executable są wykłady Atarowca, prezentacja Drygola i Johnego i jakieś kompoty też , część się nie nadawała do publikacji :) Zerknę na to w wolnej chwili i postaram się je ogarnąć.

Nie mam Amiga GFX jeśli na ty Ci zależy.
[#517] Re: RetroKomp / LOAD ERROR 2015

@Raybeez, post #516

Dzięki. Najbardziej chodziło mi właśnie o brakujące "regularne" kompoty.

Ostatnia aktualizacja: 20.01.2016 12:01:24 przez slay
[#518] Re: RetroKomp / LOAD ERROR 2015

@slay, post #517

Wrzuciłem kolejny film z RKLE 2015:
RKLE 2015 8 bit compo
[#519] Re: RetroKomp / LOAD ERROR 2015

@Raybeez, post #518

Żeby nie wrzucać już kolejnych linków zapraszam na specjalnie stworzony kanał na YT - RetroKomp.
Linki wysłane przed lutym 2016 przestają działać, a wszystkie materiały jakie posiadam dotyczące imprezy będą publikowane na tym kanale. W ciągu ostatnich dni oprócz kompotów na 8 bitowce (grafika i dema) wrzuciłem 2 wykłady TDC'a oraz prezentację na 20 lecie grupy Tropyx.
[#520] Re: RetroKomp / LOAD ERROR 2015

@Raybeez, post #519

Dzięki, gut job OK
[#521] Re: RetroKomp / LOAD ERROR 2015

@AceMan, post #357

to jak dla mnie (i nie tylko mnie) największy fuckup to puszczenie dema Ghostown w compo dwa razy. Tak się nie robi. Nigdy. Choćby nie wiem jak publika błagała i choćby nie wiem jak demo było dobre.


Tak tylko dla Twojej wiadomości. Demo Hideous Mutant Freaks z 2001 poleciało na TRSAC dwukrotnie, bo publika się tego domagała. Nie przypominam sobie, żeby ktokolwiek z tego powodu protestował.

Co oczywiście nie znaczy, że jestem za tym, żeby robić z tego regułę. Chodzi mi o to, że scena zawsze była niepokorna i rzadko kiedy ściśle trzymała się "reguł" - sporo dziwnych rzeczy zdarzało się na parties i nie tylko (swoją drogą niezły temat na artykuł!).
Na stronie SCENA.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem